۷ نوع از بهترین مبلمان لوکس مدل ال برای اتاق نشیمن

7 نوع از بهترین مبلمان لوکس مدل ال برای اتاق نشیمن

در سال های اخیر، مبلمان سنتی بیشتر تحت تاثیر دوره ی انقلاب بود. اما اکنون طراحان به نکات بیشتری برای راحتی و استراحت توجه می کنند تا یک مبل لوکس که تنها برای به نمایش گذاشتن ساخته شده است. در حال حاظر در طرح های هنری مبلمان راحت پر کاربرد است.

۱) مبل های مدل ال یا مبل های زاویه دار جز طرح های مدرن است، در اینجا با چند مدل مبل ال آشنا می شویم. در حال حاظر مبل چرمی کلاسیک مدل ال جز محبوب ترین طرح های مبلمان است، مبلمان کلاسیک برای هر اتاق نشیمنی مناسب است.

ال 1 - 7 نوع از بهترین مبلمان لوکس مدل ال برای اتاق نشیمن

۲) پارچه های مبلمان ال بسیار لطیف ، ساده و مناسب هر خانه ای است. پارچه ی نرم این مبل که هنگام نشستن فرو می رود برای تماشای فیلم یا فوتبال ( وقتی می خواهید دراز بکشید و یا درحال استراحت کردن به تماشا بپردازید ) که بسیار مناسب است.

ال 3 1 - 7 نوع از بهترین مبلمان لوکس مدل ال برای اتاق نشیمن

۳) یکی از مشهور ترین مبلمان که در بیشتر خانه ها وجود دارد و طبق نظر سنجی خریداران این مبلمان از خرید خود بسیار خرسند هستند. همچنین می توانید این مبل راحتی ال را در اتاق خواب، اتاق نشیمن و برای فضاهای لوکس و شیک بای صحبت های کاری استفاده کنید.

۴) در این نوع مبل ال که از تعداد زیادی کوسن (بالشتک های کوچک) برای تکیه دادن برای راحتی بیشتر گذاشته شده است. کوسن روی مبل بهترین سیری تولید شده از مبلمان ال است. این مبل برای کسانی است که می خواهند سبک خودشان را داشته باشند.

ال 4 1 - 7 نوع از بهترین مبلمان لوکس مدل ال برای اتاق نشیمن

۵) وقتی حرف از مبل های ال میشود به اولین چیزی که ممکن است فکر کنید راحتی این مبل است. اما در این سری مدل های منحنی هم وجود دارد. اگر می خواهید در اتاق نشیمنتان از این مبل استفاده کنید باید مبل را در مرکز اتاق بگذارید.

ال 5 - 7 نوع از بهترین مبلمان لوکس مدل ال برای اتاق نشیمن

۶) این سری از مبلمان ال تغیراتی در آن به وجود آمده که جابه جایی را به مراتب آسان می کند. بیشتر مبلمان ال به صورت یک پارچه و چسبیده هستند که جابه جا کردن را مشکل می کند اما این مبل با طراحی جدید که قابلیت جابه جایی دارد همان گزینه ایست که می خواهید.

ال 6 - 7 نوع از بهترین مبلمان لوکس مدل ال برای اتاق نشیمن 

۷) طراحی های جدید برای طراحان بسیار سرگرم کننده است زیرا با مبل ال می تون طرح های جدید پیشرفته تری زد. این طراحی نه تنها بسیار بزرگ به نظر می رسد بلکه راحتی بسیار فوق العاده ای دارد که با خیال راحت می توانید آن را از اتاق نشیمن به هر اتاق دیگری ببرید. با این مبل احساس زندگی مدرن به به خانه بی آورید.

ال 7 - 7 نوع از بهترین مبلمان لوکس مدل ال برای اتاق نشیمن

 منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۷ نوع از بهترین مبلمان لوکس مدل ال برای اتاق نشیمن

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.