۵ نوع چیدش صندلی های اداری در شرکت های بزرگ

5 نوع چینش صندلی های اداری در شرکت های بزرگ

مبلمان اداری شیک برای کسب و کار موفق در دو سطح مهم است :

 آیا سبک مبلمان شما باعث می شود که محل کار شما حرفه ای و شیک به نظر برسد یا خسته کننده ؟ آیا مبلمان و صندلی های ارگونومیکی، برای کارکنان راحت است؟ آیا به کارکردن بهتر آنها کمک می کند یا مانع آنها می شود؟ خوشبختانه، بسیاری از شرکت های مبلمان اداری محصولاتی را ارائه می دهند که هر دو راحت و شیک هستند. در حالی که Ikea یک گزینه محبوب برای مبلمان کاربردی است (و صندلی نشستن / ایستاده BEKANT آنها یک گزینه فوق العاده برای کسانی است که به دنبال مبلمان انعطاف پذیر مبلمان محل کار)، شرکت های بسیاری وجود دارد که مبلمان بسیار زیبا، شیک و مناسب همه محیطی تولید می کنند. آیا می خواهید صندلی های اداره تان را تعویض کنید؟ در اینجا شش شرکت برای بررسی وجود دارد.

3 - 5 نوع چیدش صندلی های اداری در شرکت های بزرگ دفتر شهری: Urban Office

اداره شهری یک شرکت طراحی مبلمان که در بریتانیا در سال ۲۰۰۵ طراحی شد، که یکی از شرکت های نوین در این لیست است. آنها صندلی های اداری که برای روندهای کاری، مانند فضاهای کاری و اداره شهری، حتی فضاهای دیگر طراحی و ارائه می دهند.

اداری Urban Office - 5 نوع چیدش صندلی های اداری در شرکت های بزرگ

صندلی های جادار و حرفه ای با اندازه های مختلف، که به خوبی برای شرکت هایی که کارکنان زیاد (انعطاف پذیری) و میزبان بسیاری از جلسات گروهی و یا جلسات کوتاه در دفتر شهری هستند مناسب دیده شده است. همچنین این شرکت سازنده ی صفحه نمایش ها و دارای غرفه ها، پارتیشن ها و پانل های صوتی برای حفظ حریم خصوصی ایستگاه کاری است.

Urban Office - 5 نوع چیدش صندلی های اداری در شرکت های بزرگمدل هرمان میلر: Herman Miller

هرمان میلر برای طراحی نوآورانه و کاربر پسند خود، چندین جایزه بهترین صندلی های اداری NeoCon را به دست آورده است. این شرکت مؤسسه ای است یکی از شعبه های شرکت معروف Aeron است، که برای انجام این کار چندین مورد دارد (علاوه بر این که در مجموعه دائمی موزه ی مدرن برجسته شده است) که در سه اندازه مختلف ساخته و طراحی می شود تا در خنک نگه داشتن شما موقع کار کمک کنند. مهمتر از همه، به طور خودکار دمای تنظیم شده ای را به بدن شما می رساند. مدل پایه حدود ۷۳۰ دلار قیمت دارد.

 Herman Miller - 5 نوع چیدش صندلی های اداری در شرکت های بزرگمدل استیل کیس: steelcase

شرکت استیل کیس بیش از یک قرن فعالیت دارد و درباره تولید مبلمان و تحقیق در مورد طراحی محل کار انجام می دهد. استیل کیس همچنین مجموعه ای از نظرسنجی رضایت مندی از صندلی های اداری در محل کار را ارائه می دهد تا به مدیران ساختمان کمک کند تا در زمینه های مختلف شرکت را بهبود ببخشند. آیا مبلمان اداری قدیمی دارید که مطمئن نیستید چه کاری باید با آن انجام دهید؟ استیل کیس می تواند در آنجا نیز کمک رسان شما باشد. مشاوران آن می توانند به شما درباره ی بازپرداخت، بازیافت، اهدا و مبل های قراردادی توصیه های مفیدی ارائه دهند.  

 

اداری steelcase - 5 نوع چیدش صندلی های اداری در شرکت های بزرگمدل کریستالیا : kristalia

کریستالی یک شرکت مبلمان کوچک از ایتالیا است، اما اجازه ندهید اندازه آنها را گول بزنند، این شرکت دارای یک موجودی مبلمان نیروگاهی است. بنیان گذاران آنها تمایل دارند طراحی و ساخت میز ها و صندلی های کاربردی و صندلی های ظریف مدرن را به دسته های مختلف تقسیم می کنند. طراحان حرفه ای برای شرکت گوگل، مایکروسافت و لینکد این صندلی های اداری جالب و خلاقانه را طراحی کردند.

kristalia - 5 نوع چیدش صندلی های اداری در شرکت های بزرگ مدل نولل : knoll

این مجتمع مسکونی مبلمان نهایی توسط هانس و فلورانس نولل، یک تاجر مبلمان آلمانی و یک طراح آمریکایی، که تجارت خود را در شهر نیویورک آغاز کردند، تاسیس شد. هنگام طراحی مبلمان برای مشتریان، Knoll به دقت نیازهای هر مشتری را براساس الگوهای استفاده و ساختار سازمانی مورد توجه قرار می دهد.  Knoll همچنان به عالی ترین روش از طریق برنامه مدیریت تعهد خود را پشتیبانی و فرایند تولید آن همواره سازگار با محیط زیست را تضمین می کند. این شش شرکت همه رهبران صنعت مبلمان اداری هستند، اما گزینه های بیشتری برای انتخاب کردن وجود دارد. همانطور که شرکت شما رشد می کند، می خواهید اطمینان حاصل کنید که طراحی دفتر شما منجر به کارکنان شادتر و به طور کلی بهبود کارآیی شود. این شرکت های مبلمان محل خوبی برای شروع هستند.

knoll - 5 نوع چیدش صندلی های اداری در شرکت های بزرگ

 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۵ نوع چیدش صندلی های اداری در شرکت های بزرگ

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.