۴ نوع از بهترین مبل ها

4 نوع از بهترین مبل ها

ساعت ها صرف نشستن روی مبل می کنید بنابراین یک مبل راحت و شیک انتخاب کنید.

های راحت 5 - 4 نوع از بهترین مبل ها

 

شما مبل های راحت یا مبل های رسمی را ترجیح می دهید؟  انتخاب یک مبل مناسب می تواند باعث شود از ساعت ها نشستن نه تنها خسته نشوید بلکه لذت ببرید.

راحتی یک مبل یک موضوع بسیار مهم است ، بنابراین قبل از انتخاب و تصمیم نهایی حتما مبلی که میخواهید روی آن بنشینید و راحتی اش را تست کنید . خرده فروشان آنلاین معمولا نمایشگاه بازدید قبل از خرید دارند که قبل از انتخاب می توانید این مبلمان را ببینید. این مبل راحت ضمانت نامه ۱۵ ساله ( گارانتی ) دارند . یکی از نکات مثبت این مبل ها این است که مبل شما در بلند مدت همچنان با قیمت خوبی فروش می رود .

مبلمان راحتی ترکیب چرم و پارچه دو نفره :

مبل ها 3 - 4 نوع از بهترین مبل ها

این نوع مبل ها بسیار خاص و شیک است اما ممکن است همه پسند نباشد. این نوع مبل ها به اندازه کافی جادار است به طوری که می توانید تمام خانواده در آن بنشینید . لوازم آن از چرم و همچنین از پارچه های مختلف در لوازم داخلی و بیرونی استفاده شده است.

مبل راحتی پایه چوب و پارچه سه نفره :مبل ها 1 - 4 نوع از بهترین مبل ها

خرید این مبل های اورجینال حدود ۶,۰۰۰ پوند هزینه دارد. اما اگر شخص ایراد گیری نیستید مبل پایه چوب و پارچه ای می تواند انتخاب خوبی باشد. این مبل شکل گرد تر و بلند تر، همچنین پایه های باریک چوبی دارد. با رنگ های آبی پودری، خاکستری و ارغوانی موجود است.

مبل راحتی ترکیب چرم و فوم سه  نفره  :

مبل ها 2 - 4 نوع از بهترین مبل ها

این مبل سه نفره دارای سبک های سنتی بریتانیایی و کفی های پر شده از فوم که باعث نرمی مبل و فرورفتگی آن می شود. در پایان از چرم ۱۰۰ درصد ( با توجه به قیمت چرم استفاده شده ) که رنگ های قهوه ای برنزه و قهوه ای تیره یا خاکستری موجود است. دو عدد بالشتک کوچک (کوسن) به صورت رایگان داده می شود. شما می توانید پایه های روشن یا تیره انتخاب کنید. حالت فنری و اسکلت از چوب این مبل راحت تضمین ۱۵ ساله ( گارانتی ) دارد. این مبل کلاسیک راحتی است همانطور که دوست دارید.

  مبل کلاسیک زارا با پارچه کتان پایه چوبی :

کیفیت این مبل کلاسیک در جزئیات آن است. جنس پایه های آن از چوب بلوط است که چرخ های کوچک برنجی و با ظرافت به دوخته شده است. این یک مبل عالی برای سرمایه گذاری است. بالشتک های دسته صندلی های بسیار راحت است . جنس این لوازم از کتان ، مخمل ، پشم و عکس چاپی است.

های راحت 2 - 4 نوع از بهترین مبل ها

مبل ها 4 - 4 نوع از بهترین مبل ها

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۴ نوع از بهترین مبل ها

 

 

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.