۲۷ ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد بخش اول

27 ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد

آیا به دنبال ایده‌های عالی برای خانه‌تان هستید؟ نظرتان در مورد یک دستیار صوتی چیست؟ این دستگاه زمانی که در حال نوشیدن قهوه هستید، شما را در جریان وضعیت آب و هوا قرار می‌د‌هد،  آن را نمی‌پسندید؟ نگران نباشید- در متن زیر گرایشات مختلف طراحی خانه در سال ۲۰۱۷ معرفی می‌شوند، که در آن سلیقه‌های مختلف لحاظ شده است. این ۲۷ ایده طراحی با چرخی در میان عکس‌ها و مقالات پرطرفدار و صحبت با مدیران این صنعت بدست آمده و پیشی‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۱۷ در خانه‌ها بیشتر دیده شود.

۱- اجناس برنجی براق سال‌های اخیر دوباره پرطرفدار شده‌اند. این جنس بدون آنکه نیاز به خرج زیاد داشته باشد، تنالیتة طلایی براقی را به فضا هدیه می‌کند. اما اخیرا، طراحانی نظیر الیزابت لاوسون از تلالو اجناس برنجی پولیش‌خورده روی برگردانده و به اجناس برنجی براق یا برق انداخته شده که ملایمتر و گرمتر هستند، روی آورده‌اند.

آلات برنجی 1 - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش اول

از نظر لاوسون جنس برنجی براق از آنجا که سبکی بینابینی دارد می‌تواند تکمیل کنندة سبک‌های مختلف باشد. تصویر زیر استفاده از شیرآلات و دستگیره‌های برنجی را  به نمایش می‌گذارد.

آلات برنجی 2 - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش اول

 آلات برنجی 3 - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش اول

همچنین لوازم برنجی در تضاد با تقریبا تمام رنگ‌ها، فوق‌العاده به نظر می‌رسد. از نظر لاوسون استفاده از اشیاء و لوزام برنجی براق در سال‌های اخیر در اتاق‌ها و خانه‌ها بیشتر خواهد شد.

۲- دستیاران صوتی:

بحث‌های زیادی در مورد دستیارهای صوتی خانگی سر گرفته است. شاون دوبریواک پیش‌بینی کرده است که این نرم‌افزارهای صوتی و خانه‌های هوشمنددر سال ۲۰۱۷ به پدیده‌ای بزرگ تبدیل خواهند شد. دستیارهای صوتی خانة گوگل اواخر سال ۲۰۱۶ راه‌اندازی شدند. این دستگاه‌ها در سرتاسر خانه تعبیه شده و با عباراتی نظیر «الکسا» یا »اوکی گوگل» به طور خودکار فعال می‌شوند و دستورات را اجرا می‌کنند.

 هوشمند - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش اول

 

۳-  تغییرات میز آرایش:

اگر در پیدا کردن میز آرایش پیش‌ساخته برای خانه‌تان دچار مشکل شده‌اید، به چیزی غیر از کمد و باکس فکر کنید. خیلی از خانه‌دارهای زرنگ قفسه‌های کمد، یا قفسه‌های قدیمی پوشه، وکنسول‌های آرایش را به میزهای آرایشی خاص و منحصر به فرد تبدیل می‌کنند.

 آرایش - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش اول

۴- قفسه‌های توکار و کاربردی در آشپزخانه:

بسیاری از خانه‌دارها و طراحان در جستجوی فضای بیشتر خود را غرق وسعت کابینت‌های دیواری کرده‌اند، تا تمامی فضای ذخیره‌سازی را درون یک قفسه و دیوار توکار  بگنجانند. این کار فضای باقی مانده را برای ایجاد یک چشم‌انداز سرزنده باز می‌کند.

 توکار - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش اول

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

 تصاویر بیشتر ۲۷ ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد بخش اول

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.