۲۷ ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

27 ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد

۱۸- جایگاه‌های هیجان‌انگیز قهوه خوردن:

اگر فکر کردید که مردم برای قهوه هیجان زده نمی‌شوند، با دانستن اینکه ۱۰ درصد از خانه‌دارها کابینت‌های مخصوص درست کردن قهوه سفارش می‌دهند، متعجب خواهید شد.  برخی از این میزها  چنانکه در تصاویر زیر می‌بینید، دارای محفظة مخصوص گرم کردن لیوان قهوه و دستگاه‌های قهوه‌ساز و اسپرسوساز نسپرسو یا keurig  هستند.

 

 

قهوه - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

 

اسپرسو - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

۱۹- رنگ‌های رمانتیک اتاق خواب:

بیشتر خانه‌دارها به دنبال اتاق خوابی آرام، دنج و راحت هستند که دیوارهای آن به رنگ‌های آرامش‌بخشی نظیر آبی کم‌رنگ، خاکستری یا زرد کم‌رنگ نقاشی شده باشد. پس از فضای دنج یا آرام و فضای راحت، فضای صمیمی یا رمانتیک سومین فضا مطلوب‌ و پرطرفدار برای اتاق‌خواب اصلی شمرده می‌شود. برای دست یافتن به چنین فضایی به رنگ‌هایی نظیر صورتی تمشکی، قرمز یاقوتی، کاراملی و حتی مشکی نگاه کنید.

 

.jpg - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

.jpg - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

 

۲۰- آشپزخانه‌های سفید-و-چوبی:

برای آنکه آشپزخانة تماما سفیدتان بیش از اندازه سرد جلوه نکند، طراحان و خانه‌دارها استفاده از اشیاء و وسایل چوبی را پیشنهاد می‌کنند و بر آن تاکید می‌ورزند، به لحاظ بصری این کار به تفکیک فضا کمک می‌کند و گرمای مورد نیاز بیشتری را به فضای آشپزخانه می‌بخشد.

چوبی - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

 

۲۱- استفاده از کابینت‌های چوبی:

این مفهوم را یک قدم جلوتر ببرید، کابینت‌های چوبی با تنالیته رنگ گرم آن هم در شکل و شمایل مدرن در حال محبوب شدن هستند. این کابینت‌ها با کابینت‌های عسلی رنگ که در سال ۱۹۹۰ به تولید انبوه می‌رسیدند، متفاوت بوده و دارای خطوط تمیز و مرتب است که به طرز زیبایی رنگی و لکه لکه و نشاندهندة رگه‌ها و بافت‌های مختلف چوبی هستند.

چوبی - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

 

۲۲-حیاط‌ خلوت‌های شیک و خوش رنگ و لعاب:

معمولا به حیاط‌های خلوت توجه چندانی نمی‌شود. اغلب تاریک، و شلوغ و در حد فضایی برای نگه‌داری آشغالهایی هستند که می‌خواهیم یک روز دور بیاندازیم، این فضاها به اندازه کافی مورد بی‌توجهی قرار گرفته‌اند. اما برخی از خانه‌دارها هستند که اغلب از حیاط‌های خلوت خود به عنوان پیاده‌رویی برای دورتادور خانه بهره می‌برند، برخی نیز به پتانسیل این فضا برای زیباسازی خانه خود پی برده و فضایی کابردی‌تر در آن ایجاد می‌نمایند.

در تصویر زیر چوب‌بست‌ها، سنگ‌فرش پیادو‌رو، نورپردازی و کاشت گیاه‌هایی با نگه‌داری آسان، این حیاط خلوت را در مرکز توجه قرار داده است.

خلوت - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

 

.jpg - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۲۷ ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد بخش پنجم

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.