۲۷ ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد بخش چهارم

27 ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد

۱۳- جزیره‌های دارای کنتراست:

وقتی بحث کابینت و بک اسپلش backsplash (دیوار پشت کابینت یا دیوارپوشِ آشپزخانه) به میان آید، رنگ سفید رنگ غالب آشپزخانه‌ها می‌شود. در فضاهای بزرگتر که جزیره دارند، طرح و ترکیبِ سفید-سفید  می‌تواند منظره‌ای خشک و بی‌روح را بوجود آورد. رنگ‌آمیزی جزیره‌ها به رنگ‌های تیره‌تر در بوجود آوردن کنتراست و تعادل راهگشا است.

 

کنتراست - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش چهارم

۱۴- دیوارکوب کردن سرویس‌های بهداشتی:

۲۰ درصد از متخصصان تغییر مدل سرویس‌های بهداشتی از پنل‌های چوبی رنگی در سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌کنند، چه دیوارکوب سنتی باشد یا کفپوش کاشی در دورتادور دیوارها به منظور تفکیک فضای اتاق، این طراحی توجهات زیادی را به خود جلب نموده است.

 

کوب - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش چهارم

 

کوب سرویس - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش چهارم

۱۵- کاشی‌های گرافیکی برای کف آشپزخانه:

گاهی فضای مخصوص دیوار در یک آشپزخانه وجود ندارد، که این نکته فرصت نصب یک بک اسپلش برجسته و گیرا را تقلیل می‌دهد. به‌منظور حفظ روح آشپزخانه و همزمان ایجاد تاثیر بصری، به کاشی‌های گرافیکی رجوع کنید، مثلا کاشی‌های سیمانی به رنگ‌های سیاه-و-سفیدِ گچی که بر اساس الگو و سبک مراکشی تزیین شده‌اند، چنانچه در تصویر زیر نشان داده شده است.

 

گرافیکی - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش چهارم

۱۶- اشکال بازیگوشانه از لامپ‌های آویزان کنار تختی:

چراغ خواب‌های روی میزیِ قدیمی و کسالت بار را فراموش کنید. لامپ‌های آویزان فضای کنار تخت را برای قرار دادن ملزومات روی پاتختی آزاد می‌کنند و به‌ویژه در اتاق‌های کوچک بسیار مفید واقع می‌شوند.

خواب - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش چهارم

۱۷- فضای سرگرمی و پذیرایی در آشپزخانه:

اگر آنقدر خوش‌شانس هستید که در آشپزخانه یک دیوار خالی دارید، احتمالا بر سر اینکه چه چیزی آنجا قرار دهید، بحث کرده‌اید. در چنین موقعیتی، طراحان معمولا به دنبال یک فضای چندمنظوره با میزان بهره‌وری بالا در طراحی هستند که نهایت کارایی و ویژگیهای سبکی را در خود جای داده باشد. کابینت‌های سفارشی می‌توانند یک دیوار کوچک را به یک انبار و محفظه بارکش کاربردی تبدیل کنند، همچنین این نوع کابینت‌ها قابلیت آن را دارند که این بخش‌های پیش از این قدیمی و از مدافتاده را به جایی برای نگهداری قهوه و نوشیدنی تبدیل کنند و فضاهای اضافی برای کاربری‌های مختلف ایجاد نمایند.

در ضمن، اهمیت دادن به امر طراحی مزایایی نیز در پی دارد. دیوارپوش‌ها، کابینت‌هایی با در شیشه‌ای، نورپردازی حساب‌شده و مصالح شیک و ظریف، این دیوارها را به چیزی تبدیل می‌کند که ارزش دیدن دارد.

.jpg - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش چهارم

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۲۷ ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد بخش چهارم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.