۲۷ ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد بخش دوم

 ۲۷ ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد

۵- رنگ سفید در کنار رنگ شیری:

اتاقی که سرشار از رنگ سفید است،  باطراوتی خاصی دارد. اما وقتی تماما سفید شد، می‌تواند حس و حال بیمارستان را انتقال دهد. رنگ سفید را در تعادل با رنگ کرم شیری قرار دهید ، ته‌رنگ‌های کتانی طبیعی منظره‌ای جذاب و چشم‌نواز را بوجود می‌‌آورند.

خواب سفید - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش دوم

۶-  رنگ سبز:

رنگ سبز شرکت پنتون، رنگ سال ۲۰۱۷ تعیین شده است، به نظر می‌رسد این رنگ که رنگ سبز چمنی و رنگ گیاهان را تداعی می‌کند، تلنگری آنی برای کسانی باشد که به دنبال بازگشت به زندگی و طبیعت هستند، و همزمان که در کنار تن‌های گرم و رنگ قهوه‌ای بکار رود، طراوت و میل و رغبت را به فضای خانه بازمی‌گرداند.

سبز - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش دوم

 

سبز اتاق - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش دوم

۷- ولخرجی در اتاق‌های مخصوص شستشو:

همه می‌دانند که آشپزخانه و سرویش بهداشتی پرخرج‌ترین بخش خانه‌ به حساب می‌آید، اما بسیاری از خانه‌دارها به دنبال آن هستند که برای هر فضایی در خانه ارزش جداگانه قایل شوند و هر بخش را زیبا جلوه دهند. اتاق‌های مخصوص شستشو به‌خصوص با اقبال زیادی در این زمینه مواجه شده‌اند. حقه‌های طراحی برای بوجود آوردن نور بیشتر و هوشمندتر کردن و بهینه و کاربردی‌تر ساختن فضاهای مخصوص ذخیره کردن از جمله کارهایی است که در نظر گرفته می‌شوند. همة این اعمال تحت تاثیر فکر خانه‌دارهایی بوجود آمده است که به این نتیجه رسیدند از آنجایی که وقت زیادی را به شستشوی در خانه اختصاص می‌دهند، چرا در فضایی نباشد که احساس خوبی منتقل کند؟

شتشو - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش دوم

۸- اختصاص بودجه برای ورودی‌ها:

ورودی خانه مانند اتاق توالت زنانه مکانی جمع و جور و فشرده است که می‌توان بدون خرج بوجه بالا در آن از طراحی فضا لذت برد. برای بازسازی ورودی یا اتاق رختکن ۱۵۰ مترمربعی یا بزرگتر، خانه‌دارها به طور متوسط ۲٫۵۰۰ دلار بودجه به آن اختصاص می‌دهند. گاهی تنها خرجِ تزیین این مکان کوچک، نصب یک کاغذ دیواری جذاب یا یک آینه دیواری یا یک میز کم‌عرض با چند کشو مخصوص قرار دادن کفش در زیرش است. چراکه آنچه در تزیین این مکان اهمیت دارد احساس و تاثیر اولیه است.

.jpg - 27 ایده طراحی که در سال 2017 به خانه‌های شما خواهد آمد بخش دوم

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۲۷ ایده طراحی که در سال ۲۰۱۷ به خانه‌های شما خواهد آمد بخش دوم

شاید خوشتان بیاید

نظرات بسته شده است.