۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان

۲۱) ویژگی این طراحی خلاقانه این است که مبل را شبیه به یک وان بزرگ راحتی تبدیل کرده است. اگر پوست شما چین و چروک دارد،این یک راه عالی برای حمام قدیمی است.

 

طراحی خلاقانه/سری سوم

۲۲) مبل مدل ژونگ برای همه فضاها حتی در اتاق طراحی شده است که توسط یک شرکت فرانسوی لا میسون کولونی ال که متخصص قطعات باستانی و طرح های اورجینال است. این مبل سه نفره ترکیبی از طراحی های آسیایی و معاصر است که اجازه می دهد شما یک فضای منحصر به فرد ایجاد کنید.

 

طراحی خلاقانه/ مبل ژونگ

۲۳) مبل پوستی که توسط ژان نوول معمار فرانسوی طراحی شده است. ساختار بسیار پایدار از جنس فولاد ضد زنگ لوله ای و چرم دو طرفه با برش های هندسی طراحی کرده است. به نظر می رسد وزن سبک داشته باشد و بتوان به راحتی جابجایش کرد اما چون از چرم استفاده شده است بعید میدانم وزنش کم باشد.

 

طراحی خلاقانه/مدل ژان نوول

۲۴) مبل مدل فلکسفورم اولتر یک قالب فلزی دارد که به عنوان قفسه می توانید از آن استفاده کنید و فضایتان را دو برابر کنید.

 

طراحی خلاقانه /مدل فلکسفورم

۲۵) مبل کروسانت که توسط طراح جسور کنت کوبونپو ، در هر شرایطی ایده های فوق العاده ارائه می دهد. این مبل ” شکاف هلالی ” نامگذاری شده است که در فضاهای بیرونی و داخلی کاربرد دارد.  مبلمان داخلی از آبکا با دست ساخته می شود که معمولا به عنوان یک شیره ی گیاه موز (به صورت چسبناک و کنه مانند) شناخته می شود.

 

طراحی خلاقانه/مدل کنت کوبونپو

۲۶) مبل های کنار دیواری از دو قطعه دو طرفه ساخته شده است که طراح آن جوردی کانوداس که به صورت دیواری و مبلمان نیمه راحتی عمل می کند. راحتی این مبل توجه همه را به خود جلب می کند که مردم دوست دارند از هر دو طرف این مبل استفاده کنند.

 

 

طراحی خلاقانه/مدل جوردی کانوداس

۲۷) این مبل زیبا برای مناطق مسکونی و شهری مناسب است ، طراحی آن توسط مارتا انتوزکیاویکز انجام شده است . این مبل درای تکیه گاه و نشیمن برجسته و از دو تخته برای مناطق گرمسیری تشکیل شده ، در پشت این مبل اتصال دهنده های کوچکی قرار دارد که به هنگام تکیه به تکیه گاه این مبل اتصال دهنده ها قفل می شود که از این رو برای افراد سنگین وزنمناسب  است. سبک این مبل مدرن بوده و طراحی های ظریفی در آن به کار رفته است.

 

طراحی خلاقانه/مدل مارتا

۲۸) مبل وولانت توسط طراح هنرمند پاتریشیا اورکوئولا ساخته شده که شامل یک صندلی بی پشتی و و صندلی راحتی است . قاب این مبل به صورت ذوزنقه طراحی شده اما این مدل نظم بین تزئینات روی مبل، انحنای پشت مبل، را بر هم میزند و باعث دوگانگی می شود.

 

طراحی خلاقانه/مدل پاتریشیا

۲۹) مبل راحتی مورفی دارای چراغ های جانبی است، در حالی که دراز کشیده اید یا نشسته اید می توانید از طریق چراغ های بالای سرتان به راحتی مطالعه کنید.

 

طراحی خلاقانه/مدل مورفی

۳۰) طراح خوش ذوق تیری ناهون و فیلیپ لندچر که از لوله های پلاستیکی برای خونه سازی کودکان استفاده کردند . این مبلمان لوله ای رنگ بندی خلاقانه ای ، بالشتک های متنوعی دارد که باعث شد این مبل خیلی سفارش بگیرد.

 

طراحی خلاقانه/مدل لوله ای کودکانه

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.