۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان

۲۱) ویژگی این طراحی خلاقانه این است که مبل را شبیه به یک وان بزرگ راحتی تبدیل کرده است. اگر پوست شما چین و چروک دارد،این یک راه عالی برای حمام قدیمی است.

 

bath tub sofa 1 - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۲۲) مبل مدل ژونگ برای همه فضاها حتی در اتاق طراحی شده است که توسط یک شرکت فرانسوی لا میسون کولونی ال که متخصص قطعات باستانی و طرح های اورجینال است. این مبل سه نفره ترکیبی از طراحی های آسیایی و معاصر است که اجازه می دهد شما یک فضای منحصر به فرد ایجاد کنید.

 

upholstered sofa design - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۲۳) مبل پوستی که توسط ژان نوول معمار فرانسوی طراحی شده است. ساختار بسیار پایدار از جنس فولاد ضد زنگ لوله ای و چرم دو طرفه با برش های هندسی طراحی کرده است. به نظر می رسد وزن سبک داشته باشد و بتوان به راحتی جابجایش کرد اما چون از چرم استفاده شده است بعید میدانم وزنش کم باشد.

 

skin sofa jean - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۲۴) مبل مدل فلکسفورم اولتر یک قالب فلزی دارد که به عنوان قفسه می توانید از آن استفاده کنید و فضایتان را دو برابر کنید.

 

Flexform Oltre sofa - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۲۵) مبل کروسانت که توسط طراح جسور کنت کوبونپو ، در هر شرایطی ایده های فوق العاده ارائه می دهد. این مبل ” شکاف هلالی ” نامگذاری شده است که در فضاهای بیرونی و داخلی کاربرد دارد.  مبلمان داخلی از آبکا با دست ساخته می شود که معمولا به عنوان یک شیره ی گیاه موز (به صورت چسبناک و کنه مانند) شناخته می شود.

 

croissant sofa - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۲۶) مبل های کنار دیواری از دو قطعه دو طرفه ساخته شده است که طراح آن جوردی کانوداس که به صورت دیواری و مبلمان نیمه راحتی عمل می کند. راحتی این مبل توجه همه را به خود جلب می کند که مردم دوست دارند از هر دو طرف این مبل استفاده کنند.

 

 

behind the wall sofa - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۲۷) این مبل زیبا برای مناطق مسکونی و شهری مناسب است ، طراحی آن توسط مارتا انتوزکیاویکز انجام شده است . این مبل درای تکیه گاه و نشیمن برجسته و از دو تخته برای مناطق گرمسیری تشکیل شده ، در پشت این مبل اتصال دهنده های کوچکی قرار دارد که به هنگام تکیه به تکیه گاه این مبل اتصال دهنده ها قفل می شود که از این رو برای افراد سنگین وزنمناسب  است. سبک این مبل مدرن بوده و طراحی های ظریفی در آن به کار رفته است.

 

top sofa - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۲۸) مبل وولانت توسط طراح هنرمند پاتریشیا اورکوئولا ساخته شده که شامل یک صندلی بی پشتی و و صندلی راحتی است . قاب این مبل به صورت ذوزنقه طراحی شده اما این مدل نظم بین تزئینات روی مبل، انحنای پشت مبل، را بر هم میزند و باعث دوگانگی می شود.

 

volant sofa - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۲۹) مبل راحتی مورفی دارای چراغ های جانبی است، در حالی که دراز کشیده اید یا نشسته اید می توانید از طریق چراغ های بالای سرتان به راحتی مطالعه کنید.

 

morfeo sofa sleeper - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

۳۰) طراح خوش ذوق تیری ناهون و فیلیپ لندچر که از لوله های پلاستیکی برای خونه سازی کودکان استفاده کردند . این مبلمان لوله ای رنگ بندی خلاقانه ای ، بالشتک های متنوعی دارد که باعث شد این مبل خیلی سفارش بگیرد.

 

Lego sofa lunablocks - ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت سوم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.