کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشد

کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشد

می خواهید فضای خانه تان را تغییر دهید، می توانید از کاغذ دیواری به جای رنگ کردن استفاده کنید. طرح های متفاوت کاغذ دیواری ها به شما اجازه می دهد که خانه تان را به سبک گرافیک معاصر کنید یا طرح های مدرن. از تمام کاغذ دیواری های گل دار گرفته تا نقش و نگار قدیمی و باستانی.

دیواری 10 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشد اسکار وایلد پس از یک هفته اقامت در یکی از هتل های ارزان در پاریس گفت: “جذابیت این کاغذ دیواری ها به حدی است که می خواهم برایشان بجنگم “. تصور کردن یک خانه ی ساده با کاغذ دیواری های لاکچری بسیار لذت بخش است.دیواری 4 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشداما حقیقت این است که کاغذ دیواری ها می توانند یک اتاق را به حدی تغییر دهد که تصورش را هم نمی کردید یا اینکه اتاق را شلوغ کند که خسته کننده شود. اما اگر طرز استفاده آن را بلد باشید اینکه بدانید کاغذ دیواری های شلوغ را کجا استفاده کنید می توانید از شلوغی مفرط جلوگیری کنید، به طوری که اتاقتان به طرز باورنکردنی شیک می شود.

دیواری 3 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشددر این فضاها داشتن لحظاتی برای تفکر بسیار آسان و مفید است. کاغذ دیواری ها اصولا برای به تصویر کشیدن مکان و اشیاء دلخواه شما طراحی می شوند. لحظات آرام زندگی را در مقابل منظره های زیبا در اتاقتان بگذرانید. برای راهرو، سوئیت های مدرن و اتاق نشیمن می توانید از طراح های عاشقانه، طرح های شلوغ و پر انرژی، طرح گل های سرخ سه بعدی استفاده کنید. اگر یک بار از این روش برای دکوراسیون خود استفاده کنید، دیگر هرگز از از آن بر نخواهید داشت.

دیواری 7 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشداین مدل مناسب افرادی است که طرح های شلوغ را بیشتر از طرح های کلاسیک می پسندند. طراح آمریکایی، آماندا بروکس در آمستردام این کاغذ دیواری را طراحی کرد. لورا اشلی در سال ۱۹۸۰ از این کاغذ دیواری استفاده کرد و دکوراسیون زییبایی را خلق کرد. او از پرده های مخملی که متعلق به مجموعه ی کریستوفر بود استفاده کرد، پارچه های کتانی از مجموعه ی ایلینکا که در رو تختی استفاده شده است با جنس پرده هماهنگی دارد و مدل جالبی را ارائه می دهد.

دیواری 11 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشدیکی از متفاوت ترین دکوراسون با کاغذ دیواری توسط دیوید نتو در ساوتهمپتون، نیویورک، خانه های ساحلی دیزاین شده است. پرده ی این خانه با نازک ترین کتان طراحی شده تا نور خورشید را به داخل خانه منتقل کند، این خانه دارای تخت های دو نفره همراه با دو صندلی جداگانه برای استراحت, سالن نشیمن دارای مبلمان مخصوص از گالری Dansk Møbelkunst و قالیچه های کوچک استارک است. نقاشی چهره ای از صاحب خانه به جای تابلو گذاشته شده است.دیواری 12 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشدجالب است بدانید این خانه در آمریکا نیست بلکه در یکی از شهر های هنگ کنگ است که طراح آن در تولیده لوازم آرایشی فعالیت می کرد اما پس از طراحی و دیزاین بیشتر به این کار پرداخت. در یکی از اتاق ها یک صندلی مخصوص استراحت به صورت آویزان از سقف وجود دارد. رنگ خنثی اتاق باعث شده است که کاغذ دیواری حبابی و شش ضلعی توجه بیننده را جلب کند.دیواری 13 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشدآپارتمان آلی ونتوورث و جرج استفانپولوس واقع در منهتن است. طراح دکوراسیون داخلی آن مایکل اسمیت است که خلاقیت او در دیزاین این اتاق به صورتی بود که توجه همه را به خود جلب کرد. او سبک ایتالیایی را با نئوکلاسیک ترکیب کرد و طرح های جالبی بدست آورد. کاغذ دیواری این اتاق با ظرافت دست به سبک ایتالایی نقاشی شده است.

دیواری 14 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشددیوار این اتاق به کاغذ دیواری پودری معروف است. دیزاینر آن تیموتی وایلن و فیلیپ جفری است. از کاغذ دیواری های پودری بیشتر در سرویس بهداشتی و روشویی استفاده می کنند.

powder - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشد

powder 2 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشددیواری 15 - کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشد

 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر کاغذ دیواری هایی که به خانه تان انرژی می بخشد

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.