کابینت های سرویس بهداشتی و حمام

کابینت های سرویس بهداشتی و حمام

معمولا فضاهایی مانند حمام و سرویس بهداشتی به نسبت دکوراسیون اصلی پذیرایی و آشپزخانه هر خانه کمتر مورد توجه قرار می گیرند. این فضاها عمدتا به خاطر فضاهای کوچک و لوازم کمی که دارند اغلب مورد توجه قرار نمی گیرند اما طراحی منحصر به فرد و همچنین هوشمندانه باعث می شود تا فضایی متفاوت در عین کاربردی بودن ایجاد کنید.

روشویی 9 - کابینت های سرویس بهداشتی و حمام

استفاده از کابینت روشویی علاوه بر زیبایی و دادن نظم به محیط حمام و سرویس بهداشتی باعث ایجاد بهداشت می شود. محیط سرویس های بهداشتی منبعی از هزاران میکروب هستند، لذا توصیه می شود مسواک و دیگر وسایل بهداشتی خود را در محفظه ای در بسته قرار دهید. خرید نوع خاصی از روشویی بستگی به عوامل مختلفی دارد، بنابراین اگر قصد خرید کابینت روشویی دارد به نکات زیر توجه کنید:

قبل از تصمیم گیری درباره رنگ،

ساختار و نوع آن باید بدانید چقدر فضا دارید و قصد خرید روشویی با چه ابعادی دارید. معمولا هر روشویی شامل دو قسمت مجزا از هم می شود. یکی کابینت زیر سینک برای قرار دادن وسایل ها درون کمد است و دیگری شامل آیینه و گاها شلف و یا کمد کوچک است که در بالای سینک قرار می گیرد.

روشویی 1 - کابینت های سرویس بهداشتی و حمام

اگر فضاهایی کوچک دارید

و می خواهید بزرگ تر به نظر برسد بهتر است از رنگ های براق و روشن به جای رنگ های مات استفاده کنید. همچنین دقت کنید لوازمی که به عنوان اکسسوری انتخاب می کنید به لحاظ اندازه متناسب با فضای شما باشد تا نمایی بهتر ایجاد کند. از دیگر موارد برای بزرگ تر به نظر رسیدن انتخاب آینه های بلند و کشیده است.

سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

روشویی ها معمولا در دو دسته مدرن و کلاسیک ساخته می شوند. روشویی های مدرن برای مقاومت در برابر رطوبت و آب غالبا از جنس پی وی سی ضد آب ساخته می شوند، اما روشویی های کلاسیک عمدتا از جنس چوب هستند و به همین دلیل است که سینک و رویه آنها معمولاا از سنگ طبیعی و سرامیک انتخاب می شود.

روشویی 4 - کابینت های سرویس بهداشتی و حمام

در انتخاب جنس سینک و رویه آن باید توجه داشته باشید سنگ انتخابی روشویی حتما آنتی باکتریال بوده و در مقابل سنگینی مقاوم باشد و در عین حال عاری از هر گونه درز باشد. سینک روشویی باید با نوع روشویی هماهنگی داشته باشد، یعنی روشویی کلاسیک مناسب کابینت کلاسیک نیز است.

روشویی 12 - کابینت های سرویس بهداشتی و حمام

روشویی های کاسه ای معمولا برای سرویس های بهداشتی و حمام های کوچک کاملا مناسب هستند، زیرا کل حجم سینک روی کابینت نصب می شود و عملا رویه دیگری وجود ندارد. این نوع علاوه بر ظاهری زیبا با توجه به ارتفاع مناسب برای استفاده بسیار راحت است.

دو نوع روشویی لبه برجسته و بدون لبه موجود است.

از ویژگی روشویی لبه برجسته می توان به ارتفاع مناسب لبه ها برای جلوگیری از پاشیدن آب به خارج سینک اشاره کرد. در نوع بدون لبه باید گفت که سینک هم سطح کانتر قرار می گیرد.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر کابینت های سرویس بهداشتی و حمام

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.