چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل

چند نکته ی مهم که باید قبل از خرید مبل و صندلی بدانید

متخصص طراحی داخلی خانه آلیسون دیوین در شرکت سان فرانسیسکو از برنامه ریزی برای خرید تا انتخاب مبلمان نهایی و راهنمایی هایی که نیاز دارید را به شما توضیح می دهد.

جنس ارگونومیک بخرید.

دیوین متخصص طراحی داخلی می گوید همه چیز اول با کار کردن شروع می شود . برای شروع از جنس ارگونومیک استفاده کنید چرا که می تواند برای داشتن فضایی مناسب به شما کمک کند. پیشنهادات داوین کاملا قابل اعتماد است چرا که او قبل از پیشنهاد دادن یک قطعه را بررسی می کند و اولویت های شخصی مشتری را در نظرمی گیرد .

به عنوان مثال، او ممکن است موقع تماشای تلوزیون روی یک مبل یا پشتی بنشیند به طوری که بقیه اعضای خانواده موقع تماشا دراز کشیده باشند. اغلب رادوین با نیاز هایی مثل صندلی که برای چندین ساعت راحت باشد رو به رو می شود که این یعنی صندلی ها باید هنگام صرف غذا بسیار راحت باشند.

او می گوید قبل از اینکه تصمیم نهایی بگیرید با تمام خانواده مشورت کنید. همه اعضای خانواده وزن های مختلفی دارند پس با وزن های مختلف روی مبل بنشینید و آن را تست کنید و درخواست های ارگونومیک خود را دریافت کنید. همه روی مبل به طور متفاوتی نشسته اند بنابراین برای جلوگیری از هزینه های بیهوده بهتر است همه اعضای خانواده آن را امتحان کنند.

2 - چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل

همه چیز را دوباره بررسی کنید.

داوین می گوید برخی از عکس های کاتالوگی فروشندگان اندازه و مقیاس آیتم ها را درست نشان نمی دهند و آن هایی که فریب دهنده هستند را نشان می دهند . به یاد داشته باشید قبل از سفارش شخصا به ابعاد نگاهی بی اندازید.

از خود بپرسید چگونه می خواهید یک قطعه را در اتاق مورد نظرتان جای دهید و چگونه می خواهید آن را حمل کنید. مورد دومی اغلب اوقات نادیده گرفته می شود. داوین داستان های مختلفی از مشتریان خود شنیده است که بعد از خرید مبل نتوانستند مبلمان را در خانه جای دهند. 

او می گوید می توانید با یک نوار کاغذی ، مبلی که میخواهید به داخل اتاق ببرید را اندازه گیری کنید . فراموش نکنید تمام درها و پله ها را اندازه بگیرید.

 

چسبی1 - چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل

چسبی2 - چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل

مواد سمی را به خانه نیاورید.

داوین پیشنهاد می کند که درباره قطعه های مبلمان و مواد شیمیایی که در آن استفاده شده است کمی تحقیق کنید . زیرا ممکن است از مواد شیمیایی مضر مثل فرمالدئید یا بازدارنده های حرارتی استفاده شده باشد که این دو ماده در ساخت و ساز مبلمان رایج و بسیار مضر است .

yhytyh - چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل

در حال حاظر در چسب چوب از فرمالدئید استفاده می کنند. درحالی که از بازدارنده های حرارتی در کف لوازم داخلی استفاده می کنند و مناسب مبلمان نیست. در هر صورت شما با این مواد در تماس خواهید بود. خرید آگاهانه تر می تواند باعث شود شما کمتر در معرض این مواد شیمیایی باشید.

در ایالات متحده از چوب جامد برای ساختن کامپوزیت استفاده می کنند. که اخیرا این محصول بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، این محصول نه تنها خوب است بلکه خیلی سریع گاز را خاموش می کند.

ابعاد مبلمان

داوین پیشنهاد می کند برای اینکه به اتاقتان یک تغییر چشم گیری بدهید، می توانید شکل پایه های مبل یا صندلی خود را تغییر دهید.  می توانید از اشکال بی شماری استفاده کنید مثل اشکال مستطیلی، مدل های الماسی یا هر شکلی که خودتان دوست دارید , اشکال حتما نباید شکل های از پیش ساخته شده باشد شما می توانید خودتان نیز مدلی که می خواهید را طراحی کنید.

 

های بلند استیل - چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل ی استیل - چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل

یچوبی - چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل

unnamed file - چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل

به عنوان مثال، اگر یک اباژور گرد ، یک آینه بالای شومینه ، یک میز مستطیلی قهوه ای و یک قالیچه دارید در این صورت تعادل کاملا در اتاقتان رعایت شده است.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر چند نکته ی مهم قبل از خرید مبل

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.