پارکت های چوبی

کفپوش های پارکت خانه تان را رویایی می کند

مدل های سنتی و مدرن پارکت برای هر خانه ای با هر سلیقه ای مناسب است. در این جا با بهترین شیوه های استفاده از پارکت های متنوع آشنا می شویم ( با توجه به سلیقه خودتان می توانید از این پارکت ها برای دیوار هم استفاده کنید).9 - پارکت های چوبیپارکت چیست؟ برای اولین بار در قرن هفدهم در فرانسه از اشکال هندسی برای ساختن بلوک های کفی چوبی استفاده می کردند که به صورت تخته های چوبی و کاغذی بودند.7 - پارکت های چوبی تفاوت بین پارکت های چوبی و کاغذی چیست؟مزیت تخته های چوبی این است که می توانید با روغن زدن به لایه های پارکت چوبی تان آن را همانند اولش زیبا کنید. کفپوش های چوبی با ضخامت بالا و پایداری که دارند، باعث می شوند گرمایش کف زمین را تامین کند.6 - پارکت های چوبیقبل از نصب این پارکت ها باید چه کارهایی انجام دهیم؟ پارکت ها نیاز به کفی های زیرین دارند، قبل از نصب باید بلوک های زیرینبه خوبی شسته شوند. اگر می خواهید از پارکت استفاده کنید، باید به صورت حرفه ای نصب شود در غیر این صورت با مشکلات ناخوشایندی در طول زمان مواجه خواهید شد.5 02 b - پارکت های چوبیچه الگو هایی مناسب است؟ سبک های مناسبی برای آپارتمان وجود دارد، اغلب دیزاین دکوراسیون آپارتمان هایی که در پاریس وجود دارد از طرح های سنتی با تخته های بزرگ استفاده می شود. این طرح های الگو های جسورانه ای است که در فضا های باز هم کاربرد دارد.4 - پارکت های چوبیانواع پارکت ها: پارکت ها انواع مختلفی دارند به عنوان مثال می توان گفت پارکت های چوبی معمولی و یا چوب های ضخیم با کیفیت، حتی سنگ های طبیعی، سنگ های مرمر و گرانیت جز پارکت های خانگی هستند. اگر خانه تان شلوغ است می توانید از پارکت هایی با طرح های ساده استفاده کنید. هر چه ضخامت چوب بیشتر باشد پایداری اش بالاتر است.

3 - پارکت های چوبیکاربرد سنگ ها در پارکت: از سنگ ها برای تزئینات پارکت های چوبی استفاده کنید. این روش به تاثیر گذاری بیشتر کمک می کند. از ترکیب طرح های قدیمی و جدید کمک بگیرید و ایده های جدیدی بسازید، جنس چوب هم می تواند نقش موثری بر زیبایی پارکت داشته باشد.

2 300x212 - پارکت های چوبیچوب های مناسب برای پارکت: بهترین پارکت های خانگی در سال ۲۰۱۳ از بین چوب های منحصر به گردو (بسیار محکم)، راش (زیبا اما مقاوم)، بلوط ( قدرت و استقامت) انتخاب شد.02 - پارکت های چوبیرنگ مناسب پارکت: چوب گردو از طیف رنگی شکلاتی تا قرمز سیر وجود دارد که می تواند گزینه ی مناسبی برای پارکت شما باشد. بی نظمی های منحصر به فرد روی این چوب در کنار محکم بودن، آن را تبدیل به چوبی گران و با ارزش کرده است که در تولید لوازم تزیینی خاص مثل شطرنج و یا مبلمان نیز استفاده می شود.77 - پارکت های چوبیبار دیگر جایزه ی بهترین پارکت چوب گردو و راش در سال ۲۰۱۲ به این دو چوب اعطا شد.
75 - پارکت های چوبیدر ۲۵ مارس ۲۰۱۰ از این پارکت های چوبی در دفاتر شخصیت های بزرگ آمریکا و دستگاه های سی ان سی  استفاده شده است.69 - پارکت های چوبی طراحی پارکت های چوبی باید متناسب با شکل خاص اتاق و ابعاد آن باشد. بعضی از چوب هایی که لایه های نازکی دارند برای مبلمان استفاده می شوند. اگر نمی دانید چه چیزی به خانه تان می آید از طراح دکوراسیون خانه تان کمک بگیرید.
coridor 1024x682 - پارکت های چوبیاین پارکت از ترکیب ده چوب بسیار پیچیده ساخته شده است که زیبایی چشم گیری دارد و از ترکیب چندین چوب ساخته شده باعث می شود مناسب تمام سبک و سلیقه ها است. طرح هایی که روی کفپوش ایجاد می کنند، دقیقا قبل از برش و بعد از نصب در محل مناسب انجام می شود.

IMG 2145 - پارکت های چوبی

1 - پارکت های چوبیدر آخر باید گفت اگر دکوراسیون خانه تان روشن است، بهتر است از پارکت با رنگ تیره استفاده کنید. رنگ های تیره نظیر wenge  و walnut علاوه بر این که باعث می شود شما با طبیعت ارتباط بیشتری برقرار کنید بلکه ترکیب بسیار شیک و جالبی میان مبلمان شما و پارکت چوبی(تیره) برقرار می شود.01 - پارکت های چوبی

.jpg - پارکت های چوبی

 منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر پارکت های چوبی

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.