پارتیشن بندی خانه های مدرن

پارتیشن بندی خانه های مدرن

در خانه های بزرگ و مدرن بهتر است فضای خانه های امروزی را کمی منعطف کنیم. اگر فضای خانه تان بزرگ است یا می خواهید فضاهای خصوصی در فضایتان ایجاد کنید، می توانید از یک پارتیشن یا جدا کننده ی منزل استفاده کنید. این روش بسیار سریع تر و راحت تر از دیوار کشی است و باعث می شود خانه تان متفاوت تر از خانه های دیگر شود. اگر می خواهید از بهترین نوع جدا کننده استفاده کنید، می توانید از پارتیشن تاشو به جای پارتیشن های یک سره استفاده کنید. متناسب با خانه تان از پارتیشن های مدل های مختلف که فضایتان را زیبا و منحصر به فرد می کند استفاده کنید.

23 - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۱) از گیاهان به عنوان جدا کننده فضا ها استفاده کنید :

۱) استفاده از گیاهان به عنوان پارتیشن ها، یک راه حل خلاقانه و زیبا برای جدا کردن فضا ی اتاق است. گیاه ویره یا بالارونده جز گیاهانی است که هنگام رشد کردن به بالا می رود که باعث می شود فضایی که می خواهید را از هم به خوبی جدا کند.

بندی 1 - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۲) پارتیشن بندی با گیاهان پرچین :

۲) این گیاه تقسیم کننده کمی براق و مناسب اداره است چرا که به راحتی با آب می توانید آن را تمیز کنید. این گیاه بسیار سریع به محیط عادت می کند و شکل خود را در بیشتر شرایط حفظ می کند.

shrubbery partition - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۳) پارتیشن دیوار با گل :

۳) یکی از راه های معمول که برای بیشتر فضاها استفاده می شود استفاده از گیاه در دیوار است. این دیوار ها با گیاهان جدا کننده ترکیب می شوند.

planted partition - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۴) از درختچه های زیتون برای پارتیشن استفاده می کنند:

۴) در فضاهای مدرن اداری و خانگی، از درختچه های بلند زیتون که بسیار درخشنده هست، که بیشتر پشت مبلمان برای جدا کردن دو محیط استفاده می کنند.

grey couch partition - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۵) گیاهان آویزان روی پرده :

۵) گیاهان آویزان شده روی پرده ایده ی بسیار جذابی است چرا که شما می توانید خانه تان را همانند طبیعت سبز کنید و به خانه تان انرژی ببخشید. این گیاه کمی حساس است پس بهتر از گیاهانی استفاده کنید که در هر محیطی سالمک بمانند، تنها کافیست این گیاه را در یک فضای آفتابی بگذارید. می توانید برای زیبایی بیشتر از ترکیب چند گیاه استفاده کنید.

hanging plant divider - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۶) پارتیشن با گیاهان آبشاری :

۶) بعضی از اتاق های کوچک سادگی بیش از اندازه دارند که باعث می شود آن فضا کسل کننده شود اما کافیست با کمی خلاقیت به محیط انرژی ببخشید. می توانید از پارتیشن های نیمه باز برای حواس پرتی استقاده کنید. استفاده از نور پردازی های کوچک یا گیاهان کوچک و بزرگ برای تزئین این دیوار هم کاره بسیار خلاقانه ای است. توجه داشته باشید گیاهان به نور زیاد و هوا احتیاج دارند.

white partial room divider - پارتیشن بندی خانه های مدرن 

۷) پارتیشن دیواری متحرک :

۷) وقتی از این جدا کننده استفاده کنید کاملا می تواند یک اتاق را پنهان کند. این پارتیشن زیبا واقعا شگفت انگیز است به طوری فضایی که نیزا دارید را جدا می کند که در بدون حواس پرتی به راحتی به خواب می روید.

creative wood hidden shelves - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۸) درب های کشویی :

۸) درب کشویی یکی دیگر از پارتیشن بندی های بسیار خلاقانه است. این درب از چوب های اصلاح شده ساخته شده است، می تواند برای هدایت جریان هوا و حفظ حریم خصوصی گزینه ی مناسبی باشد.reclaimed door room divider - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۹) در های کشویی چوبی (توری) :

۹) با این درهای کشویی چوبی (فلزی) ممکن است حریم خصوصی کمی داشته باشید، اما ظاهر این در زیبایی بیشتری را به خانه تان می آورد.

modern blind room divider - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۱۰) پارتیشن قفسه کتاب دیواری :

۱۰) یکی از کاربردی ترین پارتیشن های چند کاره، پارتیشن قفسه کتاب دیواری برای داشتن فضایی خصوصی است. هر چه کتاب های بیشتری جمع کنید، فضایتان کاملا جدا می شود ( تعداد کتاب ها بیشتر شود باعث می شود تا کاملا جلوی دید را بگیرد).

bookshelf as room divider - پارتیشن بندی خانه های مدرن

۱۱) پارتیشن بندی با سنگ مرمر :

۱۱) این پارتیشن دو کاره که از سنگ مرمر ساخته شده است، برای یک فضای اداری که یعضی از نقاط شخصی را پنهان کند همچنین به عنوان صفحه ای برای پشت صفحه نمایش های ال سی دی استفاده می شود.marble dividing wall - پارتیشن بندی خانه های مدرن

 

 منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر پارتیشن بندی خانه های مدرن

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.