ویژگی های مبلمان ال شکل

ویژگی های مبلمان ال شکل

مبل ها از اصلی ترین و زیباترین المان های طراحی خانه ها هستند. به خصوص مبلمان راحتی یکی از پرطرفدارترین انواع مبلمان برای دکوراسیون اتاق نشیمن خانه ها هستند. مبلمان ال از محبوب ترین انواع مبلمان راحتی هستند که با توجه به فضای کمی که اشغال میکنند تعداد نفرات بیشتری را در خود جا میدهند.

ال شکل 12 - ویژگی های مبلمان ال شکل

مبلمانی که به آنها مبلمان ال میگویند از کنار هم قرار دادن چند کاناپه تشکیل میشوند. این کاناپه ها امکان تغییر سریع دکوراسیون به شما میدهند زیرا میتوان آنها را به صورت چسبیده به هم و یا جدا از هم استفاده کرد و به همین دلیل به راحتی با دکوراسیون خانه هماهنگ میشوند. استفاده از آنها به صورت خطی کمک به طراحی دکوراسیون مدرن و استفاده از آنها به صورت منحنی و گرد کمک به طراحی دکوراسیون کلاسیک میکند.

ال شکل 15 - ویژگی های مبلمان ال شکل

این مبلمان فضای نشیمن راحت و زیادی را در اختیار شما قرار میدهند و به همین دلیل بهترین گزینه برای فضاهای کوچک و شلوغ هستند. اگر در آپارتمان زندگی میکنید و با وجود مهمان های زیاد، فضای کمی برای پذیرایی دارید مطمئن باشید که مبلمان ال از بهترین گزینه ها هستند. ممکن است که این مبل ها ظاهرا جای زیادی را اشغال کرده باشند اما فضای اضافی و زیادی را برای نشستن و استراحت در اختیار شما قرار میدهند. در نتیجه مبلمان ال از بهترین گزینه ها برای آپارتمان ها و خانه های کوچک هستند.

ال شکل 7 - ویژگی های مبلمان ال شکل

با توجه به اینکه کاناپه های ال شکل دارای چند مبل بزرگ کنار هم هستند باید میز پذیرایی مناسبی داشته باشند. علاوه بر داشتن میز پذیرایی میتوانید از میز کناری دیگری استفاده کنید که بتوان آن را با لوازم جانبی تزئین کرد. این مبلمان به راحتی فضای نشیمن شما را تقسیم به دو فضا میکنند. با طراحی و دکوراسیون صحیح میتوانید به بهترین نحو ممکن خانه خود را تبدیل به خانه ای مدرن و یا کلاسیک کنید. کاناپه های ال شکل معمولا تک رنگ و ساده هستند اما میتوانید نمونه هایی انتخاب کنید که رنگ بدنه آنها با رنگ تشک متفاوت باشد و یا حتی به سلیقه خود طراحی کنید. رنگ و طرح آنها کاملا بستگی به نوع دکوراسیون خانه شما دارد.

ال شکل 3 - ویژگی های مبلمان ال شکل

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ویژگی های مبلمان ال شکل 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.