میزهای رودخانه ای گِرگ کلاسان

میزهای رودخانه ای گِرگ کلاسان

امروزه از مشتقات چوبی فرآورده های جدیدی در صنعت مبلمان ساخته شده است که در عین کاربردی بودن، زیبایی منحصر به فردی هم دارند. میزهای عسلی بهترین گزینه برای روح بخشیدن به هر اتاقی هستند.

گِرگ کلاسان، هنرمند با استعداد واشنگتنی مبدع طرح میزهایی است که از شیشه و چوب ساخته می شوند. طرح اولیه این میزها الهام گرفته از محیط اطراف شمال غرب اقیانوس آرام است. کلاسان از تکه چوب های غیر قابل استفاده درختان با شکلی نامنظم برای ساخت میزهایی استفاده می کند که تداعی گر اقیانوس باشند. این چوب ها با اضافه شدن شیشه ای در میانه میز طرحی از آب میان دو چوب را ایجاد می کنند. انواع چوب مورد استفاده عمدتا گردو، نارون و چندین گونه دیگر است.

رودخانه ای 14 - میزهای رودخانه ای گِرگ کلاسان

هر میز کلاسان جزئیات موجود در چوب را به خوبی نشان می دهد. گره های چوب، ذرات چرخان و حتی عیوب چوب نیز دیده می شوند که بر زیبایی بیشتر آن می افزاید. هر شیشه مورد استفاده در این میزها با دست برش داده می شود تا نهایتا کاری هنری تحویل دهد.

رودخانه ای 10 - میزهای رودخانه ای گِرگ کلاسان

او معتقد است خلق طرحی زیبا از تکه چوب های غیر قابل استفاده و حتی گاها پوسیده مانند دادن زندگی دوباره به چوب های موجود در طبیعت است. کلاسان می گوید کار کردن با ورقه های چوبی سخت نیازمند ابزارهای حرفه ای است اما کار من ترکیبی از ابزار های سنتی دستی و ماشین های مدرن ساده است هرچند که در ابتدا ایده قرار دادن شیشه میان ورقه های موازی چوب کاری غیر ممکن به نظر می رسید.

رودخانه ای 13 - میزهای رودخانه ای گِرگ کلاسان

وی تا کنون بیش از پانزده میز برای مجموعه “river” طراحی کرده است که در حدود چهار تا نه هزار دلار فروخته شده است. همچنین طرح های او جوایز بسیاری از معتبرترین نمایش های هنری به دست آورده است.

اگر شما هم به دنبال وسیله چوبی خاصی برای دکوراسیون خانه اتان هستید، قطعا میزهای رودخانه ای از بهترین گزینه ها هستند.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر میزهای رودخانه ای گِرگ کلاسان

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.