موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

جورج می گوید: “در وردی شما چهره کلی خانه اتان است. اولین چیزی است که مردم می بینند، پس از دیگران پیروی نکنید، سبک خودتان را طراحی کنید.” او ادامه می دهد: “شما با طراحی در خانه، آزادی بیشتری برای ابراز شخصیت خودتان دارید. تغییر در ورودی یک بازی در رابطه با چگونگی درک مردم از شما و خانه اتان است.

کلارک3 - موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

رنگ خلاقانه

اگر احساس می کنید فردی ماجراجو هستید، به دنبال رنگ های قوی و روشن برای در ورودی خانه اتان باشید اما از سایه ای انتخاب کنید که نشانگر سبک شخصی خودتان و باقی رنگ های خانه تان باشد. اگر احساس می کنید فردی شجاع نیستید، رنگ سیاه همیشه شرطی ایمن است، یا سایه های تیره از رنگ آبی، ارغوانی و سبز را انتخاب کنید که بیانگر رنگ طراحی شده باشد.

کلارک1 - موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

تقارن سازی

تقارن و سادگی در ورودی خانه همیشه ایده ای خوب است. موقعیت گیاهان را جهت تاثیر بیشتر طوری در نظر بگیرید که به تعداد مساوی اطراف در ورودی قرار بگیرد. به طور کلی هر نورپردازی فضای باز همیشه به صورت جفت بهتر است.

کلارک4 - موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

قدرت گل

به سبدهای آویخته زیبا، جعبه گل های آویزان از پنجره فکر کنید. گل ها، درختچه ها و بوته ها واقعا میتوانند در زیبایی ورودی خانه نقش داشته باشد و همچنین مکمل رنگ و سبک در ورودی خانه باشند. مطمئن باشید که مرتب به آنها آب داده و رسیدگی خواهید کرد تا در شرایط بهتری باشند.

کلارک 2 - موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

مرتب نگه داشتن 

درها، معابر، راه پله ها و رواق ها را خالی از برگ، گرد و خاک، کثیفی و دیگر آلودگی ها نگه دارید و اگر قالیچه ای مقابل در ورودی اتان دارید از تمیز بودنش مطمئن باشید تا مرتب دیده شود.

کلارک5 - موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

جزئیاتی که تفاوت ایجاد میکنند

همیشه لوازم تزئینی مانند صندوق پست، دستگیره ها و پنجره ها ارزش سرمایه گذاری با کیفیت خوب را دارند. همچنین مطمئن باشید لوازم تزئینی در وردی مطابق با سبک و دوره دیگر وسایل شما باشد.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر موارد برتر زیبایی درها از دیدگاه جورج کلارک

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.