مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی

مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی

میز شیک عسلی سه بعدی:

محصول پیشنهادی منحصرا با تکنولوژی بالا و با استفاده از بهترین مواد خام و تکنولوژی موجود طراحی و تولید می شود. ما دقیقا هر محصول را بر روی پارامترهای متنوع آزمایش می کنیم تا محصولی عالی برای مشتریان ارائه دهیم. ما این محصولات را به مشتریان ارزشمند با قیمت بسیار منحصر به فرد ارائه می دهیم. امکانات این میز عسلی سه بعدی طول عمر بالا، الگوهای جذاب است که جنس با کیفیت تولید می کند.

 سه بعدی مدرن جلو مبلی 1 - مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی

میز قهوه :

سازمان ما به عنوان یک شرکت ثروتمند طیف وسیعی از میز های قهوه شناخته شده است. این محصول دقیقا توسط تیم طراحان حرفه ای طراحی شده است ، تولید کنندگان که از مواد ثابت با کیفیت و فن آوری پیشرفته استفاده می کنند. واحد ارائه شده ما به شدت توسط متخصصین، کیفیت را در شرایط مختلف به منظور اطمینان از محصول ،مورد بررسی قرار می دهد، ما به مشتریان تعهد داده ایم تا شیک ترین محصولات با الگوهای جدید با طرح های جذاب با جنس محکم را ارائه دهیم.

 قهوه خوری مدرن جلو مبلی 2 - مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی میز جلو مبلی فانتزی:

برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان ارزشمند ما، ما در ارائه طیف وسیعی از میز های جلو مبلی فانتزی مشغول به کار هستیم. با دقت فوق العاده طراحی شده، محصولات ارائه شده با استفاده از مواد خام آزمایش می شوند و پس از اطمینان از کیفیت با تکنولوژی پیشرفته تولید می شود. علاوه بر این، محصولات ما تحت نظارت بازرسان کیفیت تحت آزمایشات مختلف قرار می گیرند تا اطمینان لازم حاصل شود. مشتریان می توانند این محصولات را با قیمت های مناسب در بازار تهیه کنند. طرح های فانتزی، ظاهر جذاب وبی نهایت زیبا باعث جذب مشتریان زیادی شده است.

جلو مبلی فانتزی 3 300x231 - مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی

میز دو طبقه مدرن جلو مبلی:

این محصولات در راستای روندهای بازار مدرن و نمونه های عالی از مهارت های عالی و جدید است. محدوده این محصول بسیار با دوام و مقاوم در برابر زنگ زدگی و خراش است که با استفاده از مواد اولیه در درجه بالا تولید می شود. برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان ،می توانید این محصولات را در اندازه های مختلف، طرح ها و پایان با قیمت های کم با الگوهای جذاب و محکم با طول عمر بالا در بازار مبلمان تهیه کنید.

دو طبقه جلو مبلی 4 - مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی میز مرکزی جلو مبلی:

حرفه های شرکت تولید کننده به شدت تمرکز خود را در ارائه میز های مرکزی جلو مبلی با کیفیت بالاتر از محصولات پیشین گذاشته اند. برای برآورده ساختن نیازهای مشتریان در حال تغییر محصولات ارائه شده در شرایط استاندارد و سفارشی هستند. این محصولات با کمک فن آوری پیشرفته تحت هدایت متخصصان که در کارشان مهارت دارند، طراحی می شود. محصول پیشرو در قیمت های پیشنهادی به مشتریان گرامی ارائه می شود.
مرکزی جلو مبلی 5 - مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی

 میز کناره مبلی لاغر و بلند چوبی :

برای اتاق های نشیمن و پذیرایی مدرن و مینیمال توصیه می شود از مدل میز کنار مبلی لاغر، بلند، ساده و با ترکیب رنگی چوبی و سفید است که بهترین ظاهر را در دکوراسیون خواهد داشت. مدلی که در شکل اول مشاهده می کنید مانند مدل بالا از چوب درخت گردو تهیه شده و بروی سطح میز نوعی شیشه لاکی قرار گرفته است. این میز کوچک شیک و هم زیبا و متنوع است.

 جنس متفاوت پایه و سطح میز باعث شده یک ترکیب رنگی جالب در چنین وسیله کوچکی ایجاد شود.

Capture1 - مدل میز عسلی یا میز جلو مبلیمیز قد بلند مناسب لپ تاپ :

خوبی میزهای کنار مبلی این است که با بیشتر مدل های مبلمان موجود در بازار ست می شوند. برخی مبل ها همراه با میز عسلی عرضه می شوند، اما شاید کارایی این میزها به اندازه مدل هایی که خودتان می توانید جداگانه تهیه کرده یا طراحی کنید نباشد. مدل میز کنار مبلی زیر یکی از همین مدل هاست که هم بسیار زیباست و هم کار با آن راحت تر است. می توانید از این میز به شیوه های مختلفی استفاده کنید، از میز لپ تاپ و میز کاکتیل گرفته تا محلی برای قرار دادن چیپس و پفک یا حتی قرار دادن کنترل هنگام تماشای تلویزیون. بدنه میز ساده است اما سطح آن از سنگ مرمر طبیعی ساخته شده است.

4 25 - مدل میز عسلی یا میز جلو مبلیمیز های پایه بلند:

شکل اول یک طراحی خلاقانه دارد، این میز را می توانید کاملا کنار مبل قرار هید طوری که سطح میز دقیقا بالای دسته مبل و روبروی مهمان یا شخص مصرف کننده قرار بگیرد. با این کار به راحتی می توانید خوردنی های خود را میل کنید یا اینکه از لپ تاپ استفاده کنید.این میز از ترکیب فلز برنج و سنگ مرمر تشکیل شده است. 

3 38 - مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی

اما شکل دوم شاید در نگاه اول اصلا قابل اطمینان بنظر نرسد چرا که پایه آن از سطح میز خیلی کوچکتر است که می تواند مشکلات پایداری میز را ایجاد کند اما اصلا اینطور نیست! پایه میز از سنگ مرمر کاملا محکم و سنگین ساخته شده که نه تنها این مدل میز کنار مبلی را محکم سرجای خود نگه میدارد بلکه زیبایی ظاهری آن را نیز دوچندان می کند.

6 5 - مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر مدل میز عسلی یا میز جلو مبلی

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.