مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

مبل دندی که توسط رادولفو دوردونی ساخته شده است دارای سبک جدید و مدرن است . این مدل مبلمان تنها برای خارج از منزل در فضا های بزرگ طراحی شده است که از پیشرفته ترین تکنولوژی با ساختار بی نظیری ساخته شده است.

 

های برونی - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

این نوع مبلمان به شما اجازه می دهد در یک نقطه ی دنج در فضای باز بنشینید و از راحتیتان لذت ببرید . می توانید کاناپه را باتوجه به محیط طبیعی تنظیم کنید یا برای داشتن فضایی بزرگتر کاناپه را در پاسیوو در کنار هم قرار دهید .

 

های بیرونی - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

های یبرونی3 - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

دندی می گوید برای پارچه کاناپه تان از باکیفیت ترین پارچه با رنگ ها و بافت های متنوع استفاده کنید . فراموش نکنید که کاناپه تان قابل حمل کردن باشد اما بهتر است بدنه ی آلمینیومی برای کاناپه تان انتخاب کنید .

مبل ها و صندلی های هنری

در سال ۱۹۴۸ موزه هنر های مدرن با کم کردن قیمت خود با تولید کنندگان صنعتی وارد یک رقابت شد . مبلمان او به خاطر نام شرکت فین پوهل مشهور نشد بلکه به خاطر ظرافت و طراحی های دستی دقیقش به شهرت رسید . با این حال، فین پوهل تصمیم گرفت با شروع یک رقابت ورود خود را اعلام کند . او با رئیس بخش طراحی یک شرکت طراحی صحنه یک جلسه دوستانه تنظیم کرد تا درباره روش کارش با او صحبت کند .

 

و صندلی هنری - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

 

و صندلی هنری1 - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

این صندلی هنری پایه های پلاستکی بسیار نرم دارد که ظاهرش با پایه های فلزی و پاشنه های چوبی  ( پایین پایه ) ساخته شده است.

 

هنری پایه فلزی 2 - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

 

هنری پایه فلزی - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

دومین صندلی هنری که می توانیم مثال بزنیم توسط فین هاپول ساخته شده است، این صندلی کوچک ولی انعطاف پذیر و بزرگ با ظرافت طراحی که ساخته شده نشستن و حرکت را روی این صندلی لذت بخش می کند.

این صندلی از پایه های فلزی بسیار باریک رنگی و محکم ساخته شده است. از بالای این صندلی با تکیه گاه فلزی به پاشنه های چوبی کوچک منتهی می شود . این مدل پس از طراحی ، نامگذاری و در بازار عرضه شد.

مبل مارش مالا

این مبل توسط جورج نلسون ساخته شده است که با کوسن های گرد و رنگی که به قالب فولادی ساده ای متصل شده است ساخته شده است. این صندلی از پالت رنگ های شاد  و پوشش پلاستیکی قوی ساخته شده است . در سالن های انتظار بسیار مناسب است.

Marshmallow Sofa4 - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

این مبل سنتی بیشتر به یک شی سه بعدی جالب شباهت دارد که با هجده کوسن رنگی متصل به قالب فولادی ساده ای که در پشت کوسن ها قرار دارد. این مبل در تاریخ طراحی به عنوان یکی از زیباترین مبل های سفارشی انتخاب شده است . شما می توانید پیچ وسط این صندلی را باز کرده و تعداد صندلی های بیشتری به آن اضافه کنید.

Marshmallow Sofa2 - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

 

Marshmallow Sofa3 - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

.jpg - مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر مبل های جدید مدرن و کاناپه های بیرونی

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.