مبل های مدرن ترک

مبل های مدرن ترک

با خیال راحت به مبلتان تکیه و استراحت کنید. طراحان مبلمان ترک، تمرکز خود را بر روی راحتی یک مبل گذاشته اند. سبک آلتو پیانو یک سبک جدید در مبلمان ترکیه ای که توسط شرکت لورامرانی در ایتالیا طراحی و ساخته می شود. در این مبلمان راحتی کاملا از سبک و مدل های اروپایی استفاده شده است.

1 863 - مبل های مدرن ترک

برای طراحی این مبلمان کم و بیش از تاریخچه ی قدیم و مدرن استفاده شده که راحتی هر چه بیشتر را تضمین کند. پارچه ی این مبل به گونه ای ظریف است و از بافت های بسیار ریز مربعی دوخته شده است که ظرافت و زیبایی را به نمایش می گذارد. این مبل ها در مدل های دو و سه نفر ساخته می شود همچنین دارای صندلی های راحتی دو نفره است که بیشتر برای اتاق های نشیمن بی اندازه لوکس مناسب است با اینکه ظاهر لوکسی دارد اما جز مبلمان راحت است.

های بزرگ ترکیه ای - مبل های مدرن ترک

مبلمان راحتی :

اگر به دنبال یک مبل راحتی برای استراحت بعد یک روز طولانی می گردید به شما این مبل را پیشنهاد می کنم . این مبل ترک شیک توسط شرکت ایتالیایی طراحی شده است، این شرکت با ترکیب مد روز و کارایی ویژه طراحی و تولیدمی شود. مبل های پتماس از چوب و چرم های نرم و خالص که ظاهر و زیبایی اش منحصر به فرد است ساخته می شود.

3 110 - مبل های مدرن ترک

مبل پتماس را در محیط باز و طبیعت یا در اتاق های نشیمن یا در کنار یک پنجره بزرگ تصور کنید این دسته شماست که می خواهید از این مبل در بیرون منزل یا در داخل استفاده کنید، با استفاده از این مبل خیالتان راحت است که مناسب هر محیطی است. مبل و پایه ها از آهن طبیعی همچنین از جنس چوب براق هم ساخته می شود، این مبل در سایز های مختلف موجود است تا شما بتوانید متناسب به فضا و سبک خود با اندازه و مشخصات مورد نظرتان را مبل دلخواهتان را پیدا کنید.

4 49 - مبل های مدرن ترک

5 23 - مبل های مدرن ترک 

مبل چند کاره لیون روزت :

مبل چند کاره لیون وزت برای انواع خواسته ها ساخته شده است. انعطاف پذیری بسیارعالی که این مبل دارد راحتی را در اختیار شما می گذارد. کارایی بی پایان این مبل چند کاره با توجه به نیاز شما مشتریان گرامی طراحی شده است زیرا می توانید آن را به راحتی به چند شکل مختلفی که نیازتان را برطرف می کند تبدیل کنید.

ligne roset downtown sofa - مبل های مدرن ترک

در چند مرحله ی کوتاه این مبل به یک تخت ۱۳۶ سانتی متری در ۲۲۵ سانتی متری تبدیل می شود، یک تخت با تغیرات متعدد برای استراحت و راحتی شما فراهم می کند. این مبل در سال ۲۰۰۶ به عنوان یکی از راحت ترین مبل چند کاره بر اساس عملکرد و زیبایی، طراحی شفاف و مناسب برای خانه های امروزی، جایزه ی افتخاری قرمز (نام یکی از جوایز معتبر) دریافت کرد.

ligne roset downtown sofas - مبل های مدرن ترک

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر مبل های مدرن ترک

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.