مبل های تختخواب شو

مبل های تخت خوابشو 

اگر یک زوج به خانه تان برای ماندن آمدند این نوع مبل هایی که به تخت خواب تبدیل می شوند بسیار مناسب اند اما مبل های سه نفره دو طبقه بهترین جایگزین برای آپارتمان های کوچک و مهمان هایی که قصد چند ماندن دارند بهترین گزینه است. در این بخش با سه نوع شرکت مختلف که پتانسیل این استراتژی را دارند آشنا می شویم (شما می توانید رنگ، اندازه و سبک های مختلف دلخواهتان را انتخاب کنید).

تختخواب شو - مبل های تختخواب شو

 

اول این مبل به راحتی به یک تخت متحرک تبدیل می شود اما برای گسترش فضای بیشتر تخت به جای عمودی یبه افقی تبدیل می شود( دوم طبقه می شود). یک شرکت مبلمان یونانی ۵۰ ساله که در طراح هایی با کیفیت بالا تخصص ویژه ای دارد با رنگ های انرژی بخش آبی، قرمز، سبز، قهوه ای و یا بژ تولید می شوند.

تختخواب شو9 - مبل های تختخواب شو

مبل دیگر کمی سریع تر و راحت تر به تخت تبدیل می شوند ولی روش باز کردن این مبل با مبل قبلی یکیست (چون از پشتیبانی جانبی قوی تری استفاده میکنند شاید کمی این گزینه بهتر باشد)..

تختخواب شو3 - مبل های تختخواب شو

طراحی هایی که توسط شرکت انگلیسی بون بون در تمام طراحی های خود دارد به صورتی است که تخت یک نردبان برای راحتی طبقه دوم دارد. مبل DOC در رنگ های قرمز، بنفش و نارنجی ساخته می شود.

تختخواب شو 5 - مبل های تختخواب شو

 

در اخر شرکت مبلمان مرجع که مبل های تختخواب شو تولید میکنند دارای طراحی نوآورانه در جابجایی یک مبل تختخواب شو انجام دادند که حداکثر فضا را فراهم میکند. مدل های جدید از این مبلمان که در طبقه ی دوم دسته ی راحتی کوچک یا بزرگ دارد و تخت مجهز به فنر هایی که در بین چوب و تشک جاسازی شده که قابل جابه جایی است. سیستم تخت های دو نفره ویژگی های ایمنی استثنایی از جمله یک مکانیزم قفل و یک مانع کامل که در اطراف تخت طبقه ی دوم برای جلوگیری از افتادن گذاشته شده است.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر مبل های تختخواب شو

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.