مبلمان مناسب حیوانات خانگی 

مبلمان مناسب حیوانات خانگی 

بعضی افراد بنا بر علایق شخصی مایل به نگهداری از حیوانات خانگی مانند سگ و گربه هستند. به همین منظور امروزه شرکت های طراحی و تولید مبلمان در اروپا شاخه ای تحت عنوان مبلمان حیوانات خانگی در دستور کار تولیدات خود قرار داده اند. شرکت ایتالیایی pet superfine به صورت منحصر به فردی روی چنین مبلمانی کار کرده و از صنعتگران بسیار معروف ایتالیایی است. این مبلمان از جنس فلز و از چوب گردو و زیتون تهیه می شود. همه راغب مبلمان خوب و با کیفیت هستند. با این حال، اگر صاحب حیوانی خانگی هستید به دلیل ترس از خراب شدن، احتمال دارد سراغ مبلمانی معمولی و ارزان بروید.

حیوانات خانگی 3 - مبلمان مناسب حیوانات خانگی 

حتی با داشتن حیوان خانگی می توانید با استفاده از این نکات از مبلمان مورد علاقه خود استفاده کنید:

پارچه مناسب انتخاب کنید.

هنگام خرید مبل از مبلمانی با پارچه های جیر و مخمل اجتناب کنید، زیرا آنها به راحتی موی حیوانات را به خود جذب کرده و سپس به لباستان انتقال خواهند داد. به دنبال پارچه های بادوامی مانند برزنت ضخیم، کریپتون یا چرم های مستحکم باشید. به این نکته توجه داشته باشید که اگر مبلمان شما در فضای باز به اندازه کافی مقاوم باشد، قطعا مناسب خانه هایی خواهد بود که حیوانات خانگی دارند.

حیوانات خانگی 1 - مبلمان مناسب حیوانات خانگی 

الگوها و رنگ های مورد علاقه حیوانات را انتخاب کنید.

مبلمانی با طرح های کوچک به پنهان کردن موهای حیوانات و لکه ها کمک می کنند. از طرح ها خوشتان نمی آید؟ پس سراغ رنگ ها بروید. در انتخاب رنگ ها به نکات ریزی باید توجه داشت، مثلا اگر سگی سیاه رنگ دارید، سراغ مبل یا فرش هایی با رنگ روشن نروید.

از روکش مناسب مبل استفاده کنید.

اگر می خواهید ظاهر مبل خود را تغییر داده و قصد هزینه کردن برای مبلمان برند ندارید بهتر است از روکش های قابل شستشو استفاده کنید. بدین ترتیب تمیز کردن آلودگی های ایجاده شد توسط حیوان خانگی اتان آسان خواهد بود. در انتخاب روکش دقت داشته باشید تا با پارچه اصلی مبل از لحاظ رنگ هماهنگ باشد.

حیوانات خانگی 5 - مبلمان مناسب حیوانات خانگی 

از مبلمان چوبی حفاظت کنید.

اگر سگ شما چوب جویدن دوست دارد، می توانید اسپری های مخصوص حیوانات را از تمامی فروشگاه های حیوانات خانگی تهیه کنید. اسپری کردن چنین مواد غیر سمی ای باعث می شود تا سگ اتان چوب مبل را نجود.

حیوانات خانگی 9 - مبلمان مناسب حیوانات خانگی 

مبلی با تشک های جدا شدنی انتخاب کنید.

بهترین مبل برای کسانی که حیوان خانگی دارند، مبلمانی با تشک های جدا شدنی است زیرا به راحتی می توانید آنها را برای شستشو باز کنید تا بو و موهای حیوانات خانگی از بین بروند.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر مبلمان مناسب حیوانات خانگی 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.