مبلمان ساخت ایتالیا

مبلمان ساخت ایتالیا

“ساخت ایتالیا” همیشه مترادفی برای کیفیت عالی در مواردی مانند: غذا، لباس، جواهرات و همچنین مبلمان کلاسیک و مدرن است. تاریخچه صنعت مبلمان در حوزه بین المللی با نام ایتالیا و ایده هایش معنا پیدا می کند. رُنسانس، مَنریست، باروک و گوتیک همگی از سبک هایی هستند که به دست صنعتگران توانمند ایتالیایی تبدیل به شاهکار جهانی شده اند. طراحی داخلی ایتالیایی نیز به دلیل سلیقه خاص و کیفیت فوق العاده به کار رفته در سراسر جهان معروف است.

ایتالیا 16 - مبلمان ساخت ایتالیا

مبلمان ایتالیایی همیشه جدیدترین طرح ها را ارائه می دهند. این مبلمان علاوه بر ظاهر بی نظیر دارای کیفیتی مرغوب نیز هستند. مواد خام به کار رفته در آنها از با کیفیت ترین چوب ها، فلزات و سنگ های گرانبها و از همه مهم تر این که سازگار با محیط زیست است. نکته قابل توجهی که شما را به خرید این مبلمان ترغیب می کند کیفیت آن است. در ساخت چنین مبلمانی معمولا از چوب راش در قسمت بدنه استفاده می شود که تضمین بسیار مناسبی برای کیفیت آن است. البته گاهی هم از رنگ پوششی روی بدنه استفاده می شود که زیبایی آن را دو چندان می کند.

ایتالیا 15 - مبلمان ساخت ایتالیا

“ساخت ایتالیا” به تنهایی یک برند در سراسر جهان است. برندی که متعهد به خلاقیت، نوآوری، کیفیت و طراحی فوق العاده است و میتواند در بازارهای بین المللی با دیگر برندها به راحتی رقابت کند. اساس کار تولید کنندگان ایتالیایی بر پایه قرن ها تجربه و نوآوری های تکنولوژیکی است.

ایتالیا 12 - مبلمان ساخت ایتالیا

هنگام خرید مبلمان ایتالیایی به دکوراسیون خانه اتان توجه کنید. اگر دیزاین کلی خانه شما سبکی مدرن دارد بهتر است از مبل استیل ایتالیایی با پارچه هایی رنگارنگ و پر نقش و نگار استفاده کنید.

اگر به دنبال مبلی برای سبک روستیک هستید باید سراغ مبل استیل ایتالیایی با رنگ روشن و طرحی ساده بروید.

در خانه هایی با سبک معاصر و کلاسیک که با لوسترهای چند شاخه تزئین شده اند بهتر است از مبل استیل ایتالیایی رسمی با پارچه های مخملی در رنگ های بنفش، یشمی و آبی استفاده کنید.

بالاترین مزیت مبلمان سبک معاصر ایتالیایی این است که در شکل ها و اندازه های متفاوتی ارائه می شود که به آسانی با ابعاد اتاق یا خانه شما سازگار می شود. تنوع مبلمان سبک معاصر ایتالیایی بسیار بالا است زیرا دارای مبلمان اداری و خانگی، صندلی های اداری و خانگی و میزهای مدرن است. مهم نیست بودجه کم یا خیلی زیادی دارید، این مبلمان نسبت به کیفیت چوب، چرم و پارچه و دیگر موارد به کار رفته در مبل دارای قیمت های متنوعی هستند.

ایتالیا 8 - مبلمان ساخت ایتالیا

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

 تصاویر بیشتر مبلمان ساخت ایتالیا

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.