مبلمان راحتی جدید ایتالیایی

انتخاب مبلمان راحتی جدید ایتالیایی

اگر تنها یا با خانوادتان زندگی می کنید ، داشتن فضای مناسب راحت و مدرن برای زندگی برای هر خانواده و هر فرد در اولویت اول قرار دارد . محلی که در طول روز بیشترین وقتتان را در آنجا صرف می کنید باید راحت باشد پس به تک تک اجزای مبلمان مدرنی که می خواهید داشته باشید دقت می کنید اما خیالتان از کیفیتی که در طی چندین سال در عرصه مبلمان ایتالیا رخ داده است مطمئن باشید . در اینجا چند نکته برای انتخاب یک مبل مدل ایتالیایی وجود دارد که کارتان را راحت می کند.

 راحتی به سبک ایتالیایی 4 - مبلمان راحتی جدید ایتالیایی

۱) کیفیت :

۱) کیفیت ، آسایش و راحتی را به همراه دارد ، مدل های خاص و سرحال کننده را برای فضای خود انتخاب کنید .معمولا بوجه بیشترین موردی است که ممکن است یک خریدار به آن توجه کند ، کیفیت هم نباید نادیده گرفته شود ، اما وقتی حرف از مبل های خاص ایتالیایی می شود همه در وهله ی اول به کیفیت اهمیت نمی دهند چون کیفیت مبلمان ایتالیایی ثابت شده است . با خرید مبلمان ایتالیایی خیالتان راحت است چند سال طولانی احتیاجی به خرید مبلمان دیگری ندارید و از مواد اصلی و قالب این مبلمان اطمینان حاصل کنید.

 های راحتی سبک ایتالیایی 5 - مبلمان راحتی جدید ایتالیایی

۲) رو مبلی مناسب :

۲) روکش چرم طبیعی مبلمان ایتالیایی در سراسر جهان معروف است ، طراحان این مبلمان از بهترین مواد ، چوب های مرغوب ، رنگ های کرومیوم و فولاد های ضد زنگ برای بادوام بودن پایه ها و طراحی های مدرن استفاده می کنند . اکثر اوقات از چرم برای روکش کاناپه های سنتی استفاده می کنند اما برای کاناپه های مدرن از ترکیب چرم و پارچه استفاده می کنند . بدنه های این مبل از ترکیب چوب ، فولاد ضد زنگ و مخلوط رنگ های کرومیوم ساخته می شود . ترکیبی موادی که در ساخت مبلمان مدرن ایتالیایی به کار می رود خانه تان را جادو و زیبایی را چند برابر می کند.

 کلاسیک به سبک ایتالیایی 1 - مبلمان راحتی جدید ایتالیایی

۳) اندازه :

۳) شما نمی خواهید که مبل راحتی ایتالیایی تان آن چنان بزرگ باشد که جایی برای مبلمان مدرن دیگر در اتاق نشیمن نباشد. مبل های دیگر باید در مقیاس مشابه مبلمان ایتالیایی که می گذارید باشند ، وقتی به مبلمان مدرن و اجسام دیگر در اتاق نشیمنتان نگاهی می اندازید نباید بیش از حد بزرگ و بیش از حد کوچک باشد از خرید قطعات اضافی جلوگیری کنید همچنین اتاق نشیمنتان را بیش از اندازه شلوغ نکنید.

راحتی به سبک ایتالیایی 3 - مبلمان راحتی جدید ایتالیایی 

۴) شکل بدنه :

۴) انتخاب شکل مناسب مبلمان ایتالیایی فضای خانه را مدرن می کند به طوری که مبلمان سنتی این گونه نیست . امروزه طراحان مدل های خلاقانه مدرن تمرکز خود را روی طراحی و ساختن مدل های جدید مبلمان میکنند . شکل و اندازه اتاق نشیمن شما تعیین کننده مبل های مدرن مناسب است . مدل و سایز درستی که انتخاب می کنید باعث می شود فضای بیشتری در اختیار داشته باشید تا اینکه تمام فضای خود را برای اندازه کردن مبل های بسیار بزرگ تلف کنید.

 راحتی به سبک ایتالیایی 6 - مبلمان راحتی جدید ایتالیایی

۵) سبک ها :

۵) سبک های مبل تنها در مبل های مدرن ایتالیایی خلاصه نمی شود ، مبلمان ایتالیایی برای هر خصوصیت و سلیقه ای سبک مناسبی دارد . شما می توانید در بین سبک های مختلف مدل خود را که مناسب اتاق نشیمن تان است انتخاب کنید . از میز قهوه تا فرش های دوره ی عثمانی ، شما می توانید بافت و رنگ های متنوعی یا حتی سبک های جدید را انتخاب کنید ، رنگ و سبک مناسب یک مبل ایتالیایی می تواند روی مهمانتان تاثیرات خوبی به جای بگذارد.

راحتی به سبک ایتالیایی 7 - مبلمان راحتی جدید ایتالیایی

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر مبلمان راحتی جدید ایتالیایی

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.