مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف

به این مطلب امتیاز بدهید

 

مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف

آیا تا به حال از هتلی وسوسه انگیز دیده اید که دلتان بخواهد تمام روز خود را در آن جا بمانید؟ بیشتر افراد علاقه دارند از دکوراسیون داخل هتل الهام بگیرند و خانه شان را مطابق با آن دیزاین کنند. هتل های لوکس با امکاناتی که دارند کاری می کنند شما دلتان به خانه تنگ نشود حتی برای برگشت به خانه هم تردید کنید. برخی از هتل ها به صورت بی نظیری طراحی شده اند و یکی از چیز هایی که همه به آن فکر می کنند این است که بتوانند دکوراسیون خانه را شبیه به هتل کنند تا حس خوشبختی به خانه آورده شود. . متاسفانه نمی توانیم این کار را انجام دهیم اما این بدان معنا نسیت که نمی توانید خانه را با دکوراسیون های جذاب دیگر جادو کنید.

مبلمان هتل های معروف

۸ تا از بهترین هتل های ستاره دار جهان :

۱) هتل سه ستاره پانچ: (HOTEL PANACHE)

۱) هتل ۳ ستاره پانچ در شهر آنتالیا می باشد که شامل استخر در فضای باز، ساحل خصوصی، استخر برای کودکان و پارکینگ رایگان و… می باشد که می تواند لحظات به یاد ماندنی را برای مسافرین محترم فراهم کند. امکانات رفاهی این هتل ۳ ستاره را می توانیم به چند دسته تقسیم کرد مانند صرافی، پذیرش بیست و چهار ساعته و اتاق خانواده، اینترنت رایگان (WI-FI) که در سراسر هتل موجود است. مطمئن باشید در طول اقامتتان در هتل هیچ مشکلی بررای استفاده از این خدمات را نخواهید داشت. این هتل از رنگ بژ و قرمز تیره برای تاثیر گذاری بیشتر و حس هیجان استفاده کرده است همچنین از لامپ های نه خیلی کوچک نه خیلی بزرگ که توسط آرتی طراحی شده است، بالای تخت برای مطالعه قبل خواب و یا به عنوان شب خواب استفاده می شود.

مبلمان هتل های معروف

۲) هتل جمیرا بیچ : (JUMEIRAH BEACH)

۲) این هتل یکی از پر مسافر ترین هتل های دبی است که با طرح مواجی که دارد حدود ۶۱۸ اتاق را در خود جای می دهد و از برج العرب فاصله ی چندانی ندارد. این هتل بسیار بزرگ است به طوری که بیش از بیست عدد رستوران دارد، مرکز خرید در داخل هتل خرید را برای مسافران بسیار راحت می کند، سالن کنفرانس و سالن های آرایش برای خانوم ها موارد دیگری از امکانات این هتل بزرگ است. اما یکی از بارز ترین امکانات و ویژگی هتل جمیرا، بوفه ی صبحانه ی معروفش است. امکانات دیگر این هتل مانند اکثر هتل ها که امکانات ورزشی شامل استخر، سونا و جکوزی دارد. اما فضای بزرگ این هتل باعث می شود که بین کارکنان و مسافرین ارتباط دوستانه ای شکل نگیرد، می توان گفت رفتار کارکنان با احترام و با ملاحظه است. ساحل اختصاصی، پارکینگ رایگان و اینترنت پر سرعت رایگان یکی دیگر از امکانات این هتل است.

مبلمان هتل های معروف

۳) هتل هام یارد در لندن : (HAM YARD HOTEL)

۳) هر یک از هتل های تام یارد در لندن به صورت جداگانه توسط کیت کمپ طراحی شده است. دیزاین این هتل مدرن با الگو های رنگارنگ که تن نوترونی تسکین دهنده و آرامش بخش دارد. پالت های رنگی فوق العاده واقعی این رنگ ها بسیار پایدار است به طوری که ظاهر اتاق، همیشه فوق العاده به نظر می رسد.

مبلمان هتل های معروف

۴) هتل سوهو هاوس: (SOHO HOUSE) 

۴) دکوراسیون داخلی این هتل که واقع در ترکیه است برای راحتی بیشتر مسافر ،مبلمان هتل های معروفدر کنار تخت صندلی راحتی با پایه های حکاکی شده ی بسیار زیبایی با روکش مخمل گذاشته شده است تا برای مطالعه، استراحت های کوتاه و یا نوشیدن یک فنجان قهوه در هنگام مطالعه استفاده شود.

مبلمان هتل های معروف

 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.