مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف\ قسمت دوم

مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف\ قسمت دوم

 ۵) هتل هکتون : (THE HOXTON)

۵) اتاق های این هتل بسیار خاص با ترکیبی عجیب است اگر بخواهیم با جزئیات بگویم این اتاق کمی استایل مردانه و و خاص دارد. این هتل در سال ۲۰۱۵ در آمستردام افتتاح شد.
هکتون 2 - مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف\ قسمت دوم مبل های این اتاق از چرم ایتالیایی و چوب های بسیار مستحکم مانند گردو و راش ساخته شده است. رنگ آرامش بخش این اتاق از ترکیب رنگ های چوبی و سفید که ترکسی کاملا حرفه ای را ارائه می دهد ساخته می شود.
هکتون - مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف\ قسمت دوم

۶) هتل دز گلریز در بروکسل : (DES GALERIES)

۶) ممکن است در این هتل احساس راحتی فوق العاده ای داشته باشید.اگر در تعطیلات هستید و در هتل دز گلریزدر بروکسل اقامت دارید، باید متوجه شده باشید که دکوراسیون ساده اما جذاب این هتل باعث می شود احساس راحتی کنید. با توجه به انتخاب رنگ های آرام و گرم این اتاق آرام بخش طراحی شده است، اگر یک بار در این هتل اقامت داشته باشید حتما برای بار دوم هم مایل هستید تا این حس آرامش بخش و شاد را تجربه کنید.  همچنین رنگ سبزی که برای تزئینات آن انتخاب شده نیز بر راحتی آن می افزاید. این هتل در بروکسل در کشور بلژیک واقع شده است.دز گلریز بروکسل - مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف\ قسمت دوم

۷) هتل هلیون هواس : (HALCYON HOUSE )

۷) اگر فردی هستید که از اتاق هایی با وسایل بزرگ خوشتان نمی آید پس حتما این اتاق انتخاب شما خواهد بود. این هتل فقط چند قدم از سواحل استرالیا فاصله دارد. طراحی دکوراسیون داخلی این هتل شاید کمی عجیب باشد زیرا از مبلمان های داخلی و خارجی، الگو روی پارچه و دیوار استفاده شده است تا از یکنواختی جلو گیری کند.

هلیون هوس - مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف\ قسمت دوم

۸) هتل کُنراد : (conrad hotel dubai)

۸) پنجره های هتل کنراد رو به خلیج فارس و خیابان شیخ زاید باز می شود. این هتل دارای امکانات مجهزی مانند استخر های رو باز و، تراس هایی که رو به خلیج فارس باز می شوند، اسپا، سونا و حمام ترکی یا بخار و سالن های ورزشی است. در همه جای هتل استفاده از اینترنت (WI-FI) کاملا رایگاه است. موقعیت مکانی خوب این هتل که تا فرودگاه تنها ۲۰ دقیقه و تا مرکز تجارت جهانی راه زیادی ندارد. هتل کُنراد کاملا مجهز است به طوری که مسافران خود را از فرودگاه به هتل می آورند، رستوران لوکس و امکانات جلسه و محوطه ی ویژه ی افراد سیگاری ها دارد.

CN grandballrm 750x350 FitToBoxSmallDimension Center - مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف\ قسمت دوم

 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر مبلمان و دکوراسیون داخلی هتل های معروف\ قسمت دوم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.