مبلمان بادی و مزایای آن

مبلمان بادی و مزایای آن

مبل بادی در میان انواع محصولات بادی از کالاهایی است که برای هر رده سنی حتی افراد مسن مناسب بوده و تولید می شود. سازندگان این محصول شرکت هایی نظیر اینتکس، بست وی، اینتایم و … می باشند که مطرح ترین آنها اینتکس است و برای طراحی و تست محصولات خود بیش از سایر شرکت ها زمان صرف می کند.

بادی - مبلمان بادی و مزایای آن

هر محصولی که در جهان امروز تولید می شود ملزم به داشتن کاربردی مناسب می باشد.

مهم ترین کاربرد مبل بادی، سبک بودم آنها است. سبک بودن این حسن را به همراه دارد که می توانید به راحتی آنها را جا به جا کنید و در قسمت های مختلف قرار دهید. از دیگر کاربردها می توان به قابلیت حمل بسیار راحت آنها اشاره کرد. با خالی کردن باد آنها به سادگی می توانید درون کیسه ای قرار داده و به هر محلی که نیاز دارید منتقل کنید. جای گیری کم از دیگر ویژگی های مبل بادی به حساب می آید، هر زمان که احتیاجی نداشتید می توانید با با خالی کردن باد مبل، آن را در گوشه ای گذاشته و در زمانی که نیاز دارید استفاده کنید.

بادی 6 - مبلمان بادی و مزایای آن

دیگر ویژگی جالب و هیجان انگیز می توان به استفاده از این مبل روی مبل اشاره کرد.

استفاده از مبل روی آب مشخصه ای است که با هیچ محصول دیگری میسر نمی شود. مبل های بادی دارای قیمت کم و مناسبی هستند. در صورت صدمه دیدن بدنه نیز می توانید به سادگی آنها را تعمیر کنید. این مبل ها در صورتی که باد آنها خالی شده باشد می تواند در کوله پشتی قرار گیرد و سپس در مدت زمان کوتاهی می توانید آن را باد کنید. این مبلمان در مقایسه با مبل چوبی دارای شیب ملایمی بوده که آنها را برای چرت زدن بسیار ایده آل می کند.

بادی 5 - مبلمان بادی و مزایای آن

برای نگهداری از این مبلمان لازم است نکات زیر رعایت شود تا طول عمر محصولی که در دست دارید تا چند برابر افزایش پیدا کند.

یکی از دلایلی که ممکن است باعث از هم گسستگی لایه های داخلی و یا ترکیدن بدنه مبل شود، باد کردن بیش از حد آنها است. به همین دلیل هنگام باد کردن مبل حتما به میزان آن توجه کنید و در نظر داشته باشید که بدنه بیش از حد سفت نشده باشد. پمپ های برقی هنگام باد شدن با تغییر صدا این هشدار را به کاربر می دهند که دیگر فضای داخلی پر شده است.

پریدن روی مبل و فشار آمدن به یک نقطه می تواند صدماتی جدی به این مبلمان وارد کند، به این صورت که با فشار به درزهای مبل و لایه های داخلی ممکن است پاره شده و در صورت امکان تعمیر نیز هزینه آن به صرفه نباشد.

قرار گرفتن مبل بادی در مقابل نور مستقیم خورشید، خیس شدن و خشک شدن های مکرر به مرور زمان باعث پوسیدگی مبل می شود و در صورت چنین صدماتی نمی توان آنها را تعمیر کرد. بنابراین بهتر است علاوه بر چرب کردن بدنه مبل برای جلوگیری از پوسیدگی به چنین نکاتی نیز توجه داشته باشید.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر مبلمان بادی و مزایای آن

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.