مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

مبلمان مناسب فضاهای کم یا مبلمان انعطاف پذیر، دسته ای جدید و پر طرفدار از مبلمان دو یا چند منظوره و مناسب برای خانه هایی با فضای محدود هستند. مثلا در آپارتمانی کوچک از تختخواب دیواری میتوان به راحتی به جای میز استفاده کرد.

در این مقاله به چند مورد از آنها اشاره میکنیم:

میز اتوی دیواری

نهایت حفظ فضا در اتاق است. به راحتی میتوانید آن را به دیوار وصل کنید و هر موقع که نیاز داشتید به راحتی استفاده کنید.

اتو - مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

میز عسلی های سه تایی

آنها به راحتی از هم جدا میشوند تا تبدیل به میز عسلی شوند. با دوباره روی هم جمع کردنشان آنها را تبدیل به قفسه ای برای کتابهایتان می کنید.

عسلی 1 - مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

صندلی کتاب دار

برای مشتاقان کتاب خواندن، داشتن کتابخانه کوچک مینیاتوری در نزدیک ترین نقطه به شما دیگر فقط یک ایده نیست. این صندلی کتاب دار قفسه ای منحنی و مکانی راحت برای مطالعه به خصوص در کتاب فروشی ها است. دوستداران کتاب قطعا عاشق این صندلی خواهند شد.

کتابدار 2 - مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

میز شش قطعه ای

میز شش قطعه ای میزی چند رنگ و چند وجهی است که به شما اجازه می دهد خودتان سطح آن را مانند پازل تنظیم کنید. هر قطعه یک سینی یا کشو میسازد، همچنین امکان طراحی متعددی به شما می دهد. 

شش قطعه ای 3 - مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

صندلی نردبانی

به جای حمل کردن نردبانی سنگین و یا استفاده از صندلی های میز نهارخوری برای رسیدن به قفسه های بلند چرا از صندلی های نردبانی استفاده نمی کنید؟ با کشیدن پایه های صندلی، به راحتی تبدیل به نردبان می شود و به طور همزمان نیاز شما به صندلی و نردبان را برآورده می کند.

نردبانی - مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

قفسه، مییز و شلف چرخان

قفسه ای است که تبدیل به شلف و میز می شود. با توجه به چارچوب فلزیش میتوان به راحتی از آن به عنوان کتابخانه، میز نهارخوری و قفسه وسایل تزئینی استفاده کرد.  

میز و شلف چرخان - مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

صندلی بال دار

صندلی ای مطابق با طرز نشستن های متفاوت انسان بهتر از صندلی های معمولی با محور فلزی چرخان است. دو بال روی یک محور استیل دوار در این صندلی امکانات راحت و نامحدودی برای نشستن ارائه می کند. از این صندلی به عنوان کرسی، صندلی سالن، یک صندلی با پشت صندلی و حتی صندلی دو نفره استفاده کرد.

بال دار 3 - مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

صندلی و میزهای قفسه بندی شده

این قفسه ها ظرافت و کارایی را به نمایش گذاشته و در عین حال اسباب و اثاثیه را در خود حفظ می کنند. آنها با جا دادن میزها و صندلی های باریک کمک بسیاری به حفظ فضا می کند. همچنین از فضای خالی قفسه برای قرار دادن کتاب و وسایل تزئینی میتوان استفاده کرد.

و میزهای قفسه بندی شده 2 - مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

آینه تاشو

این آینه میتواند یکی از بهترین ذخیره کننده های فضا باشد. ظاهرا، چیزی بیش از آینه ای با چارچوب زیبا روی دیوار نیست، اما میتوان آن را به راحتی پایین آورد تا تبدیل به میز غذاخوری یا میز عسلی شود.

تاشو 1 - مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

زندگی خیلی کوتاه تر از آن است که نگران چیزهایی باشیم که نداریم. به جای غصه خوردن باید گزینه های جایگزین را پیدا کنیم تا به آسوده زندگی کردنمان کمک کند. امیدواریم این ایده ها شما را به زندگی راحت بدون توجه به فضای کم خانه اتان علاقمند کرده باشد.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر مبلمان انعطاف پذیر برای فضاهای کوچک

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.