۱۰ نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

10 نوع از لوکس ترین پنت هاوس ها با دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

همیشه دیدن تصاویر خانه های فوق العاده لوکس جذاب است و تقلید از این دکوراسیون ها جذابتر. بیشتر مردم تصور می کنند که این خانه ها طراحان بسیار حرفه ای داشته اند، برخی از معماران از مجسمه و طرح های عجیب غریب مبلمان برای دکوراسیون استفاده می کنند که این انتخاب برای بسیاری از ما مناسب نیست. 

Coppin Penthouse 17 800x533 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

چینش منزل به صورت غریزی است همه چیز بستگی به قوه ی تخیل پذیری شما دارد که چگونه ایده های جدیدی به شما ارائه می دهد که آن را می توانید برای هر جایی استفاده کنید. چهار خانه ی لوکس زیر که مفهوم طراحی خلاقانه را به شما نشان می دهد.

apartments modern apartment studio designs loft best contemporary living grey room waplag interior with curtain wall recessed light in white ceiling small apartment layout fur - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

۱)  وقتی صحبت از فضاهای الهام بخش می شود، این خانه ی ساحلی که توسط دنیل وجینوویک طراحی شده است. او یک طراح بسیار خلاق در زمینه ی دکوراسیون طرح های جدید است. زندگی در خانه ی ساحلی با ۱۸۰ متر فضا با پنجره های شیشه ای سراسری(که از کف به سقف رسیده است) که رو به روی ساحل است به شما حس آرامش فوق العاده ای را می دهد.

11 5 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید ۲) یکی از خانه های بسیار جذابی که با تم های خاکستری، مشکی و قهوه ای طراحی شده است را در تصویر زیر مشاهده کنید.

هاوس با تم خاکستری 2 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید ۳)  دیزاین این پنت هاوس به صورتی است که جایگاه مبلمان و صندلی با چند پله از پذیرایی جدا می شود که از سمت راست و چپ قابل دسترسی است. یک کاناپه ی مجلل و بزرگ که از هر طرف رو به روی ساحل است، زیبایی و ابهت دریا شما را محو خود می کند. بخش وسط مبلمان بهترین موقعیت را برای تماشای تلوزیون دارد. روشنایی به صورتی تنظیم شده است که نور خورشید از بیرون با تلوزیون برخورد نمی کند.

هاوس با تم خاکستری 3 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

۴)  دو صندلی کلاسیک در وسط پنت هاوس با ویوی ساحلی قرار داده شده است. نمای پانورامایی که به همه اطراف دسترسی دارد، یک شومینه مرکزی گرم برای زمستان و سیستم کنترل هوای تازه به داخل باعث می شود این پنت هاوس طرفداران زیادی پیدا کند.

هاوس با تم خاکستری 4 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید ۵)  واقعا این پنت هاوس امکانات ویژه ای مانند شمع های مجسمه ای بزرگ که توسط جین ماری ماسود طراحی شده است. اسپیکر ها و سینما خانواده با سایز های مختلف که  روی دیوار قرار می گیرد.

هاوس با تم خاکستری 5 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید۶)  دکوراسیون آشپزخانه ای که با رنگ دیوار سفید مات و لوازم مشکی که همانند دیوار های خطی است (راه راه) استفاده شده است. با توجه به قوانین زیبا شناسی این نوع رنگ ها به صاحب خانه انرژی می بخشد.

هاوس با تم خاکستری 6 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید ۷) معماری عظیم این پنت هاوس با استفاده از قالب های ساده با ترکیب رنگ های سفید، مشکی و قهوه ای که فورا توجه مخاطب را جلب می کند. سبک کلاسیک این پنت هاوس به طور شگفت انگیزی از رنگ های خنثی و گرم مثل قهوه ای، مشکی و سفید براق استفاده کرده است.

هاوس با تم خاکستری 7 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

۸)  برای تزئین پنت هاوس می توانید از هر وسیله ای که به سبکتان مربوط است را استفاده کنید. در اینجا تصویری از صندلی ایمولا را می بینید، طراح این سبک با این صندلی یک ویوی نفس گیر آرامش بخشی را به شما هدیه می دهد. به نظر می رسد این محل برای افرادی که می خواهند به تفکر بپردازند و قصد دارند از استرس دور بمانند بسیار مناسب است.

هاوس با تم خاکستری 8 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید ۹) رنگ سفید بیشتر در این دکوراسیون استفاده شده است، اما این نوع ترکیب رنگ با تم سیاه و سفید مبلمان و صندلی و قالی بسیار هماهنگ شده است.

هاوس با تم خاکستری 9 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

هاوس با تم خاکستری 10 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

۱۰) بدون تزئینات خاص اما با ویوی ساحلی می توانید یک سبک بسیار شیک بسازید. اگر از داخل به بیرون نگاه کنید به نظر می رسد قالب چوبی در همانند یک حوض شناور است که در اطرافش هیچ دیواری ندارد. حتی به نظر می رسد ابر ها نور را به تخت میتابانند.

هاوس با تم خاکستری 13 - 10 نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

 منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۱۰ نوع از لوکس ترین دکوراسیون داخلی سیاه و سفید

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.