۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

30 طراحی های خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان

یکی از مهم ترین مواردی که باید در هنگام تعمیر و طراحی مجدد اتاق رعایت کنید این است یک مبلمان راحتی انتخاب کنید.

۱) این پارچه ی مبلی از نقاط ریز بسیار زیادی به وجود آمده است که کارخانه ی دانمارک آن را تولید می کند که این سبک را از هنرهای سلطنتی الهام گرفته است . این مبل با طیف رنگی بسیار زیادی که دارد توجه همه را به خود جلب می کند . بیشتر مردم از وسایل جدید و خلاقانه استقبال می کنند.

 

خلاقانه 1 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

۲) امروزه فلزاتی مانند طلا، نقره و برنز محبوبیت زیادی پیدا کرده است، این روش به صنعت مبلمان ضربه میزند . مبل استئدیوم هالیوودی یک مبلمان کاملا مدرن و منحصر به فرد است که می تواند اتاق نشیمن شما را پر زرق و برق کند. جنس این مبل ساخته شده از بهترین چرم ایتالیایی به رنگ نقره ای است. در پشت مبل چهار بالشتک بزرگ برای راحتی بیشتر گذاشته شده است. براقی این مبل خانه تان را درخشنده می کند.

خلاقانه 2 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

۳) در نگاه اول ممکن است از خودتان بپرسید این دیگرچه نوع مبلی است زیرا طراحی این مبل خیلی شاد و غیر معمولی است. طراح این مبل, از ساختار مولکولی ( فرم های پایه ) الهام گرفته است . این مبل راحتی از ۱۲۰ توپ و با پارچه ی الاستیک ساخته شده است.

خلاقانه4 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

خلاقانه 3 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

۴) با دیدن این عکس اول فکر می کنید که یک فروش دیده اید اما این یک مبل با طراحی فوق العاده است. اسم این مبلمان زیبا مبل فرش است که توسط تونیو راور طراحی و ساخته شده است. طراحی این ” مبل فرش ” بسیار منحصر به فرد است اما روی آن نمی توانید خواب راحتی داشته باشید .

خلاقانه 4 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

۵) پارچه ی این مبل از روم تهیه می شود. اگر حیوان وحشی در خانه نگه داری می کنید این پارچه می تواند گزینه ی مناسبی برایتان باشد چرا که این پارچه از خز مصنوعی ساخته شده است و به راحتی اسیب نمی بیند.

خلاقانه5 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

خلاقانه 5 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

۶) امکان ندارد شما این مبل را ببینید و بتوانید از آن بگذرید. این مبل ترکیبی از سبک های قدیمی و نیمه مدرن است. طراحی این مبل به صورتی است که فکر می کنید از دیوار بالا می رود طرحی بسیار عجیب اما زیباست. از طرفی این مبل نسبتا راحت است و از طرفی دیگر چیزی شبیه به اثری هنری است. اگر سرتان را کمی کج کنید متوجه خواهید شد که تقریبا سمت چپ و راستتان متقارن با هم است. این مبل در نمایشگاه (Parcours Saint Germain) پاریس برجسته و خاص شناخته شد .

خلاقانه 6 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

۷) در حال حاظر این مبل جز مبل های چند کارهاست که برای اتاق و یا اتاق نشیمن بسیار مناسب است. این مبل چند منظوره به یک تخت دو نفره تبدیل می شود که یک نردبان برای رفتن به بالای تخت و رید گارد دارد. با داشتن این مبل می توانید بدون نگرانی از داشتن تخت، کسی را به خانه تان برای خوابیدن دعوت کنید .

خلاقانه مبل تخت شو1 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

خلاقانه مبل تخت شو2 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

خلاقانه مبل تخت شو3 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

۸) این مبل بسیار شبیه یک برس بزرگ با موهای ضخیم است، طراحی نشیمن این مبل به صورتی است که به شما یک ماساژ آرامش بخش می دهد . این مبل عجیب با مبلمان های رایج دیگر بسیار متفاوت است . این طراحی جدیدی است اما کاربردی نیست .

خلاقانه 7 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

۹) این مبل دارای چندین مکعب با ارتفاع های مختلف طراحی شده است . این مبل با پین های فولادی به یکدیگر متصل می شود . جنس این مبل از فوم پلی پورتان که دارای ضخامت های مختلف است. در پایین مبل از فوم بسیار محکم و با ضخامت تری استفاده شده است و قسمت بالایی این مبل از راحتی ویژه ای برخوردار است .

خلاقانه 8 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

خلاقانه 11 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

۱۰) مبلمان یک خانه ی دلنشین ، باید راحت و جز حریم شخصی باشد . در قسمت بیرونی این مبل از رنگ براق کننده برای جلا دادن استفاده شده است و برای قسمت داخلی از فوم پلی اورتان و چرم به کار رفته است . این مبل حجم کمی دارد و قابل جابجایی است . همانطور که در عکس مشاهده می کنید این مبل شبیه یک اتاق کوچک است که می توانید با اضافه کردن یک پرده در آن استراحت کنید .

خلاقانه 12 - 30 طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ۳۰ طراحی خلاقانه و منحصر به فرد مبلمان/قسمت اول

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.