طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانه

طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانه

کتابخانه ی کلاسیک چوبی

وقتی یک کتابخانه داشته باشید موجب می شود بیننده یا صاحب خانه از فضا آرامش می شود و فرد احساس می کند حریم خصوصی داشته باشد. اگر در دکوراسیونتان از کتابخانه استفاده کنید هرگز احساس بی حوصلگی نخواهید کرد، چرا که همیشه فضایی که شما را تشویق به خواندن کتاب کند را دارید. فرض کنید با خواندن بعضی کتاب ها می توانید در دنیایی تقریبا فراموش شده قدم بگذارید.کتابخانه 1 1 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانهاگر اهل مطالعه هستید مبلملانتان را در مرکزیت اتاق قرار دهید تا نور کافی به شما در هنگام مطالعه برسد. تقریبا ۹۰ درصد از افرادی که در اتاقشان از کتابخانه استفاده کردند، تجربه های منحصر به فرد و بالاتری نسبت به افرادی که مطالعه ندارند، دارند. ذهن این افراد باهوش تر می شود و ذهن های خلاق تری نیز خواهند داشت.هر زمانی که به کتابخانه کسی نگاهی انداختید، در اولین نگاه به عناوین کتاب ها توجه می کنید. کتاب های مختلف انرژی و حس های مختلف دارند. احساساتی که شما در هنگام خواندن و تخیل کردن آن کتاب بدست می آورید بسیار امیدوار کننده است و به شما در داشتن ذهنی خلاق و قوی کمک خواهد کرد.کتابخانه 3 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانهاگر می خواهید یک کتابخانه ی کلاسیک داشته باشید باید روحیه ی متناسب با آن را هم داشته باشید. کتابخانه ی کلاسیک مناسب افرادی که اهل سبک های امروزی نیستند و شخصیتی آرام و صبور دارند، است.

کتابخانه 4 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانهبه محض ورود به یک کتابخانه ی کلاسیک، خود را در محیطی فراموش نشدنی، عاشقانه و ماجراجویی میابید. کتابخانه قلمرو فوق العاده ای برای تخیل شماست، شما می توانید از تخیلات خوب ایده های بسیاری بگیرد و در کارتان از آن استفاده کنید.کتابخانه 11 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانه دکور خانه هایی که تنها کتابخانه دارند می تواند کمی خسته کننده باشد حتی اگر کتاب های منحصر به فردی داشته باشد، یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که مراقب باشید فضا کسل کننده نباشد، دکور مناسب می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند، می توانید در کتابخانه تان از مبل های مناسب استفاده کنید تا برای تایم استراحت از آن استفاده کنید.کتابخانه 6 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانه بعضی افراد مطالعه در فضای باز زیر نور آرامش بخش خورشید را به یک کتابخانه ی خصوصی ترجیح می دهند. فضای روشن در کتابخانه جز دیگر نکات بسیار مهم است که باعث می شود خواننده به محیط روشن و گرم ارتباط بگیرد و این بدان معناست که محیط خسته کننده نیست. می توانید از خطوط عمودی و اشکال هندسی سقف را به صورت مربع های چوبی شکل بدهید، این روش فضا را برایتان اختصاصی تر خواهد کرد.

کتابخانه 8 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانهمی توانید در خانه های مدرن از قفسه بندی چوبی و مبلمان کلاسیک استفاده کنید، این روش مناسب افرادی که می خواهند دکوراسیونشان نه خیلی امروزی باشد و نه خیلی کلاسیک. ترکیب این دو سبک بسیار جذاب است، زیرا سبک کلاسیک باعث می شود فضا بسیار شیک به نظر برسد و سبک مدرن باعث می شود فضا از خشکی خارج شود و راحت تر به نظر برسد و برای مطالعه و یا نوشتن یک مطلب فضای مناسبی باشد.         کتابخانه 7 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانهارتفاع کتابخانه های کلاسیک از ۲ متر شروع می شود تا ۵ متر. برای خانه های بسیار بزرگ از ارتفاع ۴ الی ۵ استفاده می کنند. اگر ارتفاع کتابخانتان زیاد است، می توانید از نردبان کمک بگیرید. نردبان کتابخانه به خواننده کمک می کند تا از کتاب های که در قفسه های بالا هستند نیز استفاده کند.کتابخانه 9 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانه یکی از بهترین طراحان کتابخانه عقیده دارد ظاهر شیک کتابخانه بسته به پله های گرد است. شما نمیتوانید در مورد ایده های طراحی کلاسیک کتابخانه صحبت کنید بدون اینکه به پله های گرد اشاره کنید.کتابخانه 5 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانهکتابخانه های سنتی به دوصورت هستند: کتابخانه هایی که تنها یک صندلی برای مطالعه دارند یا کتابخانه هایی که از ست مبلمان راحتی با پایه های چوبی که با کتابخانه ست شود استفاده می کنند. می توانید پارکت یا لمینت چوبی را (چوب راش) را جایگزین کاشی کنید.

کتابخانه 10 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانهتصور کنید کل خانه تان از چوب باشد، یک کتابخانه ی اسرار آمیز چوبی، کابینت های چوبی در آشپزخانه، قفسه های چوبی. نگه داری کتاب ها در کتابخانه های سنتی بسیار راحت تر از کتابخانه های مدرن است.

کتابخانه 11 - طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانه

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر طراحی دکوراسیون داخلی با کتابخانه

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.