صندلی های پاف

صندلی های پاف

هنگام خرید مبل اصطلاحات زیادی از فروشنده ها خواهید شنید که احتمالا از آنها سر در نخواهید آورید. یکی از این اصطلاحات، واژه ای است به نام “پاف” یا “پوف”. پاف یا puff همان چهار پایه ای بدون پشتی است که به صورت مستطیل، مربع، دایره و در ابعاد بزرگ، ضخیم و حجیم ساخته می شود. این نوع از مبلمان بدون پشتی و دسته بوده و عموما ارتفاع کمی دارند. اگر دکوراسیونی مدرن دارید، انواع پاف پایه دار مناسب شما خواهند بود.

9 - صندلی های پاف

صندلی های پاف معمولا از دسته مبلمان همه کاره به حساب می آیند، زیرا می توان از آنها به عنوان صندلی اضافه، زیر پایی، میز جلو مبلی و میز بغل مبلی استفاده کرد. پاف در واقع نوعی مبل است که ظاهری شبیه کوسن دارد اما در ابعادی بزرگ تر و با وزنی سنگین تر و قالبی تر ساخته نی شود. این صندلی های مدرن و جدید با انواع پارچه ها دیزاین می شوند، به طوری که حتی می توان با استفاده از گلیم و جاجیم آنها را در رده دکوراسیون کاملا قدیمی و سنتی قرار داد. پاف ها طرفداران زیادی دارند و به مبلمانی تبدیل شده اند که علیرغم سادگی می توانند به راحتی فضا را از یکنواختی خارج کنند.

2 - صندلی های پاف

پاف ها از جمله محصولاتی هستند که خرید و استفاده از آنها در بخش های مختلف منزل و یا حتی محیط های اداری می تواند علاوه بر کارایی بسیار نوعی خلاقیت برای محیط خود به ارمغان بیاورد.

10 - صندلی های پاف

البته کاربرد پاف ها بنا به سلیقه مشتریان متفاوت و قابل تغییر است، بدین صورت که با قرار دادن شیشه می توان از آنها به عنوان میز استفاده کرد و اگر شیشه ای روی آن قرار نگیرد به عنوان زیر پایی جهت دراز کردن پاها برای استراحت و ریلکس کردن استفاده می شود. پاف ها اغلب کلاف چوبی دارند که سطح و اطراف آن با اسفنج کار شده و در نهایت پارچه ای روی آن روکوبی می شود که در صورت مستحکم بودن می توان روی آنها نشست و به عنوان صندلی نشیمن البته بدون تکیه گاه استفاده کرد. همچنین پاف ها مانند دیگر مبلمان به راحتی قابل تعمیر می باشند.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر صندلی های پاف
شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.