شلف و باکس های دیواری / قسمت اول

شلف و باکس های دیواری / قسمت اول
۱ از ۱ رای

شلف و باکس های دیواری / قسمت اول

شلف و باکس های دیواری

قفسه های دیواری برای دیزاین و دکوراسیون بسیار محبوب تر و کاربردی تر از بوفه های بزرگ و جاگیر هستند. مردم دیگر از بوفه برای تزئین خانه های خود استفاده نمی کنند. بوفه ها جای خود را به شلف و باکس های دیواری دادند، زیرا مدل های متنوعی که دارد باعث می شود مصرف کننده با توجه به سبک مورد علاقه خود، شلف را انتخاب کند، سبک های به روز همیشه جز پر طرفدار ترین موارد در هرچیزی هستند. با شلف های دکوری، به خانه تان انرژی ببخشید. شلف ها و باکس های دکوری مثل بوفه ها و قفسه های باز تنوع زیادی دارد بنابراین می توانید برای بهبود دکور خانه تان از بهترین مدل استفاده کنید.

شلف و قفسه بندیهدف استفاده از شلف و باکس های دیواری، ذخیره سازی فضا و زیبا سازی محیط خانه است. با ارتفاع مختلف به صورت اشکال هندسی شلف ها را به دیوار بچسبانید.شلف و قفسه بندی

کاربرد شلف و قفسه بندی در اتاق نشیمن

شلف های دیواری به فضای زیادی احتیاج ندارد. اگر از تابلو های عکس خسته شده اید و دیوارتان خالی است می توانید از شلف های دیواری برای تزئیین دیوارتان استفاده کنید. این باعث می شود که شلف بندی یک گزینه ی ایده آل باشد. به عنوان مثال، می توانید شلف های سبک دیواری را جایگزین بوفه های جا گیر سنگین و از مد افتاده کنید.شلف و قفسه بندیهمچنین می توانید از سیستم های مدولار برای (مقیاس بندی) اتاق نشمین استفاده کنید و در صورت لزوم از شلف های بیشتری استفاده کنید.

شلف و قفسه بندیبرای نصب شلف به دیوار ابتدا تصویر زمینه ی مناسبی را انتخاب کنید، دقت کنید رنگ انتخابی شلف باید با پس زمینه هماهنگی داشته باشد، سپس می توانید اشکال هندسی مورد نظرتان را نصب کنید.شلف و قفسه بندییکی دیگر از نکاتی که به زیبایی دکوراسیون شما کمک خواهد کرد استفاده از مدل و طرح نامتقارن است. لزومی ندارد تا همیشه از طرح های متقارن استفاده کنید. طرح های نامتقارن جذابیت بیشتری دارد. می توانید از شلف های یوسته و متقارن برای دیوار بالای مبل استفاده کنید.

شلف و قفسه بندیبا کمی خلاقیت می توانید از لوازم قدیمی تان مانند کیف سامسونت، جعبه های کوچک قدیمی و جعبه ابزار استفاده کنید و شلف دیواری خود را بسازید. با این روش می توانید کمتر هزینه کنید و همچنان به روز و مدرن باشید.شلف و قفسه بندیاگر فضایتان کوچک است می توانید به جای استفاده از پارتیشن از این شلف ها به عنوان جدا کننده استفاده کنید. اگر طرح های منحصر به فرد و جدید را ترجیح می دهید می توانید از این شلف ها استفاده کنید. یا با روش های مختلف یا به صورت موازی یا زیگزاگی اما پیوسته به یکدیگر وصل کنید. اگر نمی خواهید روی دیوار نصب کنید می توانید از شلف های چوبی مربعی استفاده کنید، آن ها را روی هم بگذارید و یک دیوار شلفی بسازید.شلف و قفسه بندی

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر شلف و باکس های دیواری / قسمت اول

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.