شلف و باکس های دیواری / قسمت دوم

شلف و باکس های دیواری / قسمت دوم

شلف و قفسه بندی در اتاق خواب

می توانید تمام اتاق خواب را با شلف های دیواری تزئین کنید و از آن به عنوان کمد های اختصاصی استفاده کنید. اما ممکن است کمی پیچیده شود. البته، می توانید مدل های ساده و مدل های پیچیده را با یکدیگر ترکیب کنید، تا اتاق خوابتان خیلی ساده و یا خیلی شلوغ نشود.15 - شلف و باکس های دیواری / قسمت دوم یکی دیگر از ایده های جالب استفاده از نیمکت است. می توانید از نیمکت های چوبی و قفسه های چوبی به عنوان شلف استفاده کنید. حتی می توانید یکی از نیمکت ها را خالی بگذارید و به عنوان صندلی موقع مطالعه استفاده کنید.13 - شلف و باکس های دیواری / قسمت دوم

شلف های مناسب آشپزخانه

یکی از کاربردی ترین موارد استفاده از شلف، در آشپزخانه است. شما نیاز دارید لوازمی که بسیار استفاده می کنید مانند شیشه ی ادویه، کارد و چنگال را در دسترس داشته باشید. علاوه بر این می توانید در بالای کابینت یا اجاق گاز از شلف های مربعی کوچک استفاده کنید.10 - شلف و باکس های دیواری / قسمت دوم  جعبه های چوبی را می توان به راحتی به شلف های آشپز خانه تبدیل کرد. مدل های فرسوده که شبیه مدل های پتینه کاری شده است جذابیت خاصی نسبت به طرح ها و مدل های دیگر دارد.11 - شلف و باکس های دیواری / قسمت دوم فضای بالای سینک آشپزخانه فضای ایده آلی برای قفسه بندی است، این نوع طراحی و سبک را به جای کابینت های سنتی استفاده کنید تا محیطی خلوت تر، شیک تر و آرام تر داشته باشید.

12 1 - شلف و باکس های دیواری / قسمت دومشما می توانید شلف ها را به صورت پازل نصب کنید. علاوه بر این، می توانید بقیه ی اجزای آشپزخانه را با هم هماهنگ کنید.8 - شلف و باکس های دیواری / قسمت دوم از اشکال هندسی کمک بگیرید و با اندازهای مختلف به صورت متقارن به کابینت متصل کنید. می توانید از ترکیب دو رنگ استفاده کنید. تا آشپزخانه تان زیباتر به نظر برسد.

16 - شلف و باکس های دیواری / قسمت دومهدف شلف ها در آشپزخانه این است که به آسانی به هر چیزی که می خواهید دسترسی داشته باشید.9 - شلف و باکس های دیواری / قسمت دومشما می توانید این جعبه ها را به هر کجا که می خواهید انتقال دهید. از باکس های مختلف برای استفاده کنید تا بتوانید تمام لوازم خود را در آن جای دهید. با این روش آشپزخانه ی بزرگتری خواهید داشت.

2 - شلف و باکس های دیواری / قسمت دوم

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر شلف و باکس های دیواری / قسمت دوم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.