دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ

دیزاین بسیار خاص ویلا با تخته سنگ

وقتی حرف از ویلا می شود بیشتر مردم تصور می کنند که ویلا خانه ایست که در وسط باغ قرار داد اما این تصور همیشه درست نیست. طراحی خاص این ویلا باعث شده است که بسیار چشم گیر تر و پر طرفدار تر از بقیه ویلا ها باشد. در این ویلا از یک تخته سنگ بسیار بزرگ استفاده شده که اغلب افراد آن را نمی بینند. این ویلا درست در بالای یک کوه (با ارتفاع کم) ساخته شده است. اگر بخواهم واضح بگویم این ویلا در بالای کوه نیست بلکه درست در اطراف آن ساخته شده است. تخت سنگ هایی که کوه را تشکیل می دهند، عملا می توانند وزن عناصر کلی ویلا را تحمل کنند. این موقعیت های جغرافیایی نیز به معنای واقعی عجیب و غریب اما بسیار پر طرفدار است.
ویلا بندر - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگاین ویلا شما را به یاد زمین های بیرونی با سنگ های ضخیم و گرانیتی تزئیین، می اندازد. این سبک شاهکار معماری های مدرن در مکان هایی است که انتظار نمی رود در آن جا ساخته شوند. پالت های رنگی و مواد طبیعی که برای ساختن ویلا استفاده می کنند به شما احساس زندگی روستایی را می دهد.ویلا 4 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ اما امکانات داخلی شامل صدای فراگیر (فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولاً فیلم سینمایی) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است)، کنترل آب و هوا و پرده های اتوماتیک شما را به سمت خود می کشاند. این ویلای پر تلاطم افراطی واقع در آفریقای جنوبی است.
ویلا 3 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگاین ویلا تنها به عنوان ویلای اجاره ای برای تعطیلات که شبی ۴۳۰۰ دلار (۱۵,۴۸۰,۰۰۰ تومان) کرایه داده می شود. ویوی عالی این ویلا باعث می شود شما احساس طول عمر بیشتر کنید. این دقیقا همان ویلایی است شما در لندودنو-آفریقای جنوبی پیدا خواهید کرد.ویلا 8 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ افرادی که در این ویلا زندگی می کنند جز افراد خوش شانس و رویایی هستند. این ویلای خیره کننده پنج اتاق خواب، پنج وان حمام دارد، که قطعا رویایتان را به واقعیت تبدیل می کند.ویلا 10 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ موقعیت جغرافیایی این ویلا به صورتی است که از هر اتاق بندر به وضوح دیده می شود. از وسایل مدرن و بسیار گران در این ویلا استفاده شده است. همین نکات باعث شده است که این ویلا یک ویلای ایده آل در فصل تابستان شود.ویلا 9 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ تصور کنید می توانید روزانه طلوع و غروب آرامش بخش خورشید را با فاصله ی کم تماشا کنید. وقتی که انعکاس نور آفتاب با کفپوش اتاق برخورد می کند صحنه ی بسیار رمانتیک و زیبایی را به وجود می آورد.ویلا 32 1 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ سبک این خانه به صورتی است که از داخل به بیرون کاملا مشرف است. زمانی که به اطراف نگاه می کنید در همه جا اقیانوس و کوه ها را مییبنید. این ویلای از شومینه های سقفی کروم (suspended chrome Cocoon) استفاده کرده است، با امکانات زیادی که این ویلا دارد ممکن است نتوانید از همه ی این امکانات استفاده کنید.ویلا 1 2 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگویلا 33 1 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ

فاصله ی میان کوه تا ویلا به طوری است که نمی توانید به درستی تشخیص دهید که کوه بخشی از ویلا است یا دور از دسترس است؟ویلا 36 1 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ تقریبا از هر اتاق اقیانوس قابل دیدن است.

ویلا 12 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ بالکنی که در طبقه ی بالاست از بین دو سنگ کوهی بسیار بزرگ رد شده که به اقیانوس ختم می شود.

ویلا 5 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ

ویلا 14 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ

shakhes 14 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ رنگ سفید مبلمان و دیوار این ویلا که از سبک مدرن استفاده شده است نمای خیره کننده ای دارد.

ویلا 7 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ در راهرو ها مجسمه ها و آثار هنری دیگری گذاشته شده است، ارتباط گرفتن در این فضا کار بسیار آسانی است.

ویلا 34 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ یکی دیگر از لذت های زندگی کردن در این ویلا این است که به یک استخر بزرگ دسترسی کامل دارید.

ویلا 31 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ لحظات غروب آفتاب از بالکن این ویلا به راحتی فراموش نمی شود.ویلا 26 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ از ظاهر این ویلا در بین کوه متوجه می شوید که چگونه ساخته شده است.
ویلا 38 - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ

 منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.