دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ

دیزاین بسیار خاص ویلا با تخته سنگ

وقتی حرف از ویلا می شود بیشتر مردم تصور می کنند که ویلا خانه ایست که در وسط باغ قرار داد اما این تصور همیشه درست نیست. طراحی خاص این ویلا باعث شده است که بسیار چشم گیر تر و پر طرفدار تر از بقیه ویلا ها باشد. در این ویلا از یک تخته سنگ بسیار بزرگ استفاده شده که اغلب افراد آن را نمی بینند. این ویلا درست در بالای یک کوه (با ارتفاع کم) ساخته شده است. اگر بخواهم واضح بگویم این ویلا در بالای کوه نیست بلکه درست در اطراف آن ساخته شده است. تخت سنگ هایی که کوه را تشکیل می دهند، عملا می توانند وزن عناصر کلی ویلا را تحمل کنند. این موقعیت های جغرافیایی نیز به معنای واقعی عجیب و غریب اما بسیار پر طرفدار است.
ویلا بندر - دیزاین خاص ویلا با تخته سنگاین ویلا شما را به یاد زمین های بیرونی با سنگ های ضخیم و گرانیتی تزئیین، می اندازد. این سبک شاهکار معماری های مدرن در مکان هایی است که انتظار نمی رود در آن جا ساخته شوند. پالت های رنگی و مواد طبیعی که برای ساختن ویلا استفاده می کنند به شما احساس زندگی روستایی را می دهد.دکوراسیون داخلی ویلا اما امکانات داخلی شامل صدای فراگیر (فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولاً فیلم سینمایی) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است)، کنترل آب و هوا و پرده های اتوماتیک شما را به سمت خود می کشاند. این ویلای پر تلاطم افراطی واقع در آفریقای جنوبی است.
دکوراسیون داخلی ویلااین ویلا تنها به عنوان ویلای اجاره ای برای تعطیلات که شبی ۴۳۰۰ دلار (۱۵,۴۸۰,۰۰۰ تومان) کرایه داده می شود. ویوی عالی این ویلا باعث می شود شما احساس طول عمر بیشتر کنید. این دقیقا همان ویلایی است شما در لندودنو-آفریقای جنوبی پیدا خواهید کرد.دکوراسیون داخلی ویلا افرادی که در این ویلا زندگی می کنند جز افراد خوش شانس و رویایی هستند. این ویلای خیره کننده پنج اتاق خواب، پنج وان حمام دارد، که قطعا رویایتان را به واقعیت تبدیل می کند.دکوراسیون داخلی ویلا موقعیت جغرافیایی این ویلا به صورتی است که از هر اتاق بندر به وضوح دیده می شود. از وسایل مدرن و بسیار گران در این ویلا استفاده شده است. همین نکات باعث شده است که این ویلا یک ویلای ایده آل در فصل تابستان شود.دکوراسیون داخلی ویلا تصور کنید می توانید روزانه طلوع و غروب آرامش بخش خورشید را با فاصله ی کم تماشا کنید. وقتی که انعکاس نور آفتاب با کفپوش اتاق برخورد می کند صحنه ی بسیار رمانتیک و زیبایی را به وجود می آورد.دکوراسیون داخلی ویلا سبک این خانه به صورتی است که از داخل به بیرون کاملا مشرف است. زمانی که به اطراف نگاه می کنید در همه جا اقیانوس و کوه ها را مییبنید. این ویلای از شومینه های سقفی کروم (suspended chrome Cocoon) استفاده کرده است، با امکانات زیادی که این ویلا دارد ممکن است نتوانید از همه ی این امکانات استفاده کنید.دکوراسیون ویلادکوراسیون داخلی ویلا

فاصله ی میان کوه تا ویلا به طوری است که نمی توانید به درستی تشخیص دهید که کوه بخشی از ویلا است یا دور از دسترس است؟دکوراسیون داخلی ویلا تقریبا از هر اتاق اقیانوس قابل دیدن است.

دکوراسیون داخلی ویلا بالکنی که در طبقه ی بالاست از بین دو سنگ کوهی بسیار بزرگ رد شده که به اقیانوس ختم می شود.

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا رنگ سفید مبلمان و دیوار این ویلا که از سبک مدرن استفاده شده است نمای خیره کننده ای دارد.

دکوراسیون داخلی ویلا در راهرو ها مجسمه ها و آثار هنری دیگری گذاشته شده است، ارتباط گرفتن در این فضا کار بسیار آسانی است.

دکوراسیون داخلی ویلا یکی دیگر از لذت های زندگی کردن در این ویلا این است که به یک استخر بزرگ دسترسی کامل دارید.

دکوراسیون داخلی ویلا لحظات غروب آفتاب از بالکن این ویلا به راحتی فراموش نمی شود.دکوراسیون داخلی ویلا از ظاهر این ویلا در بین کوه متوجه می شوید که چگونه ساخته شده است.
دکوراسیون داخلی ویلا

 منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دیزاین خاص ویلا با تخته سنگ

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.