دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS

فروشگاه لوازم ورزشی ASICS در بروکسل – بلژیک

فروشگاه ASICS یک فروشگاه جدید را در بروکسل انتخاب کرده است که به عنوان یکی از پر سود ترین و هیجان انگیز ترین فروشگاه شناخته شد، چرا که خرید از این فروشگاه با مکان های دیگر بسیار متفاوت است. برای اولین بار از دستگاه های هوشمند برای انتخاب لوازم ورزشی و خرید استفاده می شود. دوندگان و فوتبالیست ها پس از استفاده از این محصولات، تمام برند های لوازم حرفه ای مانند کتونی و لباس ورزشی را سفارش دادند. این فروشگاه پس از اینکه دوندگان جهانی خرید کردند به شهرت رسید.

1 851 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS  استراتژی فروشگاه اتاق سبز توسط بهترین مشاوران آژانس های بیزینسی و همچنین طراحان لوازم دیجیتالی صورت گرفت. یکی از اصلی ترین استراتژی های این فروشگاه توانایی جذب مشتریان زیادی بود.

های ورزشی 2 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS برای رسیدن به موفقیت همیشه از تجربه ی آگاهانه افراد موفق استفاده کنید، زیرا سریع تر متوجه می شوید در حال اجرا به انجام چه نکاتی نیاز دارید. فرآیند های بصری دیجیتال در محیط فروشگاه همراه با اپلیکیشن های RunKeeper  (برنامه ی ورزشی بسیار محبوب برای گوشی ها که به شما اجازه می دهد در هنگام دویدن سرعت و میزان مسافت طی شده را در GPS ثبت کنید)، که فروشگاه روی ساعت های مچی، گوشی ها نصب می کند. با این روش فرصتی بدست آمد که نام تجاری این فروشگاه بسیار شنیده شود.

های ورزشی 3 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS این برنامه شامل پست های اجتماعی همراه با انیمیشن های وزشی است، جالب است که مشتریان بسیار از این ایده استقبال کردند. نمونه لوازم ورزشی به طور کامل روی دیوار نصب شده است تا مشتریان بتوانند به راحتی مورد خود را پیدا کنند و توسط برنامه دیجیتالی آن را خریداری کنند. این روش باعث شد مشتریان به راحتی خرید کنند و با فروشندگان ارتباط بیشتری برقرار کنند.

مدیر خلاق اتاق سبز پاول سیلیکس در آمستردام گفت:

“چالش ما این بود که که چگونگی استفاده از دستگاه های دیجیتالی در هنگام خرید را برای بازاریابان تعریف کنیم. استفاده از این وسیله در تمام فروشگاه ها برای همه لازم است اما بستگی به جامعه دارد. فروشگاه به سختی کار می کند تا مشتری را راضی و فعال نگه دارد، به راحتی انتخاب کند حتی اگر چندین ساعت زمان ببرد، فروشندگان معترض نمی شوند. ما واقعا خرسند هستیم که با این روش با مشتریان خود متحد شدیم .”

های ورزشی 5 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS  استراتژی دیجیتالی که برای فروشگاه بروکسل اعمال شد، پس از مدتی به یک الگوی گسترده ی جهانی  برای بازاریابان تبدیل شد. لوازم ورزشی دیگری که در داخل فروشگاه اتاق سبز فروخته می شود را مشاهده می کنیم.

های ورزشی 6 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS

های ورزشی 10 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS

های ورزشی 7 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS

های ورزشی 5 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS

های ورزشی 13 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS 

فروشگاه پوشاک موس در شانگهای – چین

به نظر می رسد طراح دکوراسیون داخلی این فروشگاه کمی خجالتی است اما ایده های خلاقانه ای در او نهفته است. این فروشگاه از ترکیب رنگ سفید و زرد (رنگ خنثی با گرم) استفاده کرده است که باعث احساس سر زندگی می شود، رنگ های خنثی مناسب هر سبک و سلیقه ای است.

2 3 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICSآن ها با تغییر دکوراسیون مجدد ویوی جدیدی به فروشگاه موس دادند. شرکت موس لباس هایی طراحی می کند که که مناسب خانم هایی با پوست حساس همچنین سلیقه ای خاص هستند، اولین فروشگاه این شرکت در سئول آغاز شد.2 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICSفروشگاه موس (Mos Print Shanhai) یک فروشگاه چند منظوره است به طوری که می توانید از هر مارکی هر اجناسی که می خواهید را بیابید. طراح خوش ذوق شرکت موس تمرکز خود را بر یک مارک خاص نگذاشته است، او تمام مارک های با کیفیت پوشاک را در فروشگاه خود جای داده است زیرا که تمام سلیقه های مردم با یکدیگر متفاوت است.موس 3 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS طراح با استفاده از رنگ های جذابی که روی افراد تاثیر می گذارد برای دکوراسیون خود استفاده کرده است. فروشگاه های کوچکی که از بافت های خشن و ترکیب های ناهمگنی مانند بتن و چوب استفاده می کنند اغلب کسب و کار خوبی ندارند چرا که در درجه ی اول مشتری به ظاهر یک فروشگاه نگاه می کند. فروشگاه هایی که از کاشی کاری با رنگ های شاد استفاده می کنند موفق تر خواهند بود.موس 4 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS

18 - دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS

 منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دکوراسیون فروشگاه لوازم ورزشی ASICS

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.