دکوراسیون فروشگاه سامسونگ

دکوراسیون فروشگاه سامسونگ

هدف خرده فروشان سامسونگ در مرکز خرید شروی (Sherway Gardens)، ایجاد محیطی مناسب برای ارائه ی خدمات بهتر تلفن های همراه و لوازم الکترونیکی به مشتریان گرامی است.

12 1 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگ شرکت موفق سامسونگ ثابت کرده است که با طراحی دکوراسیون ساده اما حرفه ای می تواند بسیار محبوب شود. این شرکت از معماری های قوی و ساده اما در عین حال بسیار شیک و خاص استفاده کرده است، دقت بالا روی خط تولید محصولات و متمرکز شدن روی سبک مدرن و جدید باعث شده این شرکت همیشه یکی از پرچمداران باشد.

8 8 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگسایت فروشگاهی سامسونگ نقش بسیار بزرگی در نمایش برند های جدید داشته است. در این فروشگاه از پنجره های بزرگ شیشه ای برای درب ورودی و از پنجره های شیشه ای کم ارتفاع برای صفحه نمایش داخل استفاده کردند. سقف و دیوار ها با چراغ های هالوژن که بسیار تماشایی است تزئیین شده است، این فروشگاه، شما را به خرید محصولات با کیفیت الکترونیکی سامسونگ دعوت می کند.

9 3 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگدر این بخش قصد داریم نگاهی به طراحی یکی از فروشگاه های سامسونگ بیاندازیم. فروشگاهی که در آن موبایل های سامسونگ و لوازم جانبی ارائه می شود. این فروشگاه در شهر تورنتو کانادا قرار دارد. برندهای بزرگ که در سراسر دنیا دارای شعبه های متعددی هستند، چه در زمینه فروشگاه و چه در زمینه ی دفتر اداری، برای طراحی شعب خود در سرتاسر دنیا از دستورالعمل طراحی پیروی می کنند.

10 4 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگاین دستورالعمل ها برای یکسان بودن فروشگاه ها و برند ها در سرتاسر دنیا بکار می رود و این کار باعث  می  شود طراحی دکوراسیون فروشگاه نشان دهنده ی برند باشد. برای تنظیم دستورالعمل طراحی از یک شرکت معماری خواسته می شود تا آن را تدوین نماید تا طراحان شعب در سرتاسر دنیا، بر اساس این دستورالعمل کار طراحی را انجام دهند.

11 4 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگ سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین برندهای موبایل و لوازم الکترونیک در سرتاسر دنیا شناخته شده است. دیزاین این فروشگاه نیز دقیقا بر اساس دستورالعمل طراحی سامسونگ صورت گرفته است. شما می توانید در ایران و نمایندگی های سامسونگ، همین طراحی را با کمی تغیر مشاهده نمایید!

2 99 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگ کف، دیوارها و سقف در فروشگاه های سامسونگ ایران نیز به همین شکل هستند. طراحی داخلی این فروشگاه توسط گروه طراحی کالتر (Cutler) صورت گرفته است. اکثر صفحه نمایش ها از محصولات استارون با قاب های فولادی ضد زنگ و براق در نمای داخلی با سبک ساده ای ساخته شده است.
5 19 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگ
طراحان از پالت مواد خاص و جدید استفاده کرده اند تا به مشتری مفهوم طراحی و نمایش محصولات سامسونگ را برساند. ترکیب رنگ های خنثی باعث می شود مشتری از رنگ ها انرژی بگیرد، ترکیب رنگ سفید و خاکستری که به صورت برجسته برای داخل و بیرون فروشگاه استفاده شده است.

14 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگ کاشی پلاستیکی با رنگ خاکستری خنثی که رویه ی شیشه ای دارد که ماندگاری تمیزی بالایی دارد. این فروشگاه به مشتریان خود که نمی دانند چه چیزی می خواهند بخرند مشاوره ی رایگان می دهد. هدف اصلی شرکت سامسونگ ایجاد نام تجاری و محیطی برای کسب تجربه در بازار مصرفی است.

7 12 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگ برای اولین بار سامسونگ در بازار انتاریو به طور رسمی معرفی شد. شرکت سامسونگ درباره ی فروشگاهی جدید که در کانادا تا به حال ایجاد نشده بود بیانه ای به مرکز خرید شروی ارائه داد. سامسونگ معتقد است که این فروشگاه در آینده به یکی از بزرگ ترین فروشگاه های لوازم الکترونیکی و لوازم تلفنی تبدیل خواهد شد. هدف دیگر این شرکت این است که برای خود نام تجاری قدرتمندی ایجاد کند.

4 41 - دکوراسیون فروشگاه سامسونگ

 

 منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دکوراسیون فروشگاه سامسونگ

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.