دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

دکوراسیون با سبک زمستانی

انتخاب دکوراسیون مناسب برای فصل زمستان کمی دشوار است. زیرا رنگ های مناسب این فصل اغلب با خاکستری ترکیب می شوند که روحیه خانه را کمی غم انگیز و ناراحت کننده می کند. اما سبک دکوراسیون زمستانی می تواند به شما انرژی گرم ببخشد.

زمستانی 7 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اولاجازه ندهید زمستان روحیه تان را خراب کند. با این سبک ها می توانید خانه تان را به بهترین شکل ممکن آماده ی فصل زمستان کنید.

زمستانی 5 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

بعضی از مردم دوست دارند با استفاده از رنگ های تیره خانه شان را دکور کنند اما با توجه به روانشناسی سبک و رنگ ها، رنگ خنثی خواهان بیشتری دارد.

زمستانی 8 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول برخی از محققان معتقد هستند که افرادی که پوست سفید و روشن دارند به زمستان علاقه بیشتری نشان می دهند.سفید مشکی زمستانی 8 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

از گلدان های کریسمسی که با سبک زمستانی هم ست می شود، برای تزئین در ورودی، برای روی میز غذا خوری، برای تزئین سبد میوه و غیره… استفاده می شود. رنگ های جیغ خواهان بیشتری دارند و به بیننده انرژی بیشتری می دهند پس در ترکیباتتان از رنگ های روشن و جیغ استفاده کنید.

زمستانی 6 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

بسیار مهم است که برای اتاق نشیمن از چه ایده ها و سبک هایی استفاده کنید. رنگ و سبکی که برای اتاق نشیمن انتخاب می کنید باید با سبک آشپزخانه در تضاد باشد، تا زیبایی خود را حفظ کند. رنگ های تیره و روشن به عنوان مثال سفید و مشکی دو رنگ کاملا متضاد هستند که زیبایی خاصی را به خانه می بخشند. مبلمان  و صندلی سیاه و سفید انتخاب جالبی است. سایه های رنگی (رنگ های بسیار روشن) بسیار تعادل مناسبی را در خانه ایجاد می کنند.

سفید مشکی زمستانی 9 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اولزمانی که زمستان از راه می رسد باید به چند نکته دقت کنید. تغیراتی که نمایان گر فصل زمستان باشد. بهترین و ساده ترین کار این است که یک گوی شنی برفی نسبتا بزرگ در کنار میز تان قرار دهید.زمستانی 4 گوی شنی - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

زمستانی 3 گوی شنی - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

از تزئیناتی استفاده کنید که مناسب هر فصلی است، در این صورت شما مجبور نمی شوید هر فصل زیاد هزینه کنید. یک کمان چوبی تزئینی بزرگ بخرید و آن را به دیوار نصب کنید. رنگ قهوه ای رنگی گرم است که احساس گرمای دلپذیری را به فرد منتقل می کند. ترکیب قهوه ای و سفید در فصل زمستان بسیار توصیه می شود.

زمستانی 1 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

زمستانی 2 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

زمستانی 10 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

مکان های دنج برای مطالعه کتاب، استراحت و لذت بردن از یک نوشیدنی بسیار مناسب است. می توانید در کنار شومینه ی چوبی که گرمای طبیعی دارد به مطالعه و استراحت بپردازید. یکی از کار های لذت بخش در فصل زمستان نشستن در کنار آتش و لذت بردن از گرمای موجود است.

زمستانی 9 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

در زمستان - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

 اگر به فکر صندلی مناسبی هستید پیشنهاد می کنم از صندلی راک استفاده کنید زیرا هم زیبا است و هم راحت. این صندلی چوبی با رنگ قهوه ای که مظهر گرما است به افراد خانه انرژی بیشتری نسبت به صندلی های معمولی می بخشد. یک پتوی کوچک کنار صندلی قرار دهید.

راک 2 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

چوبی زمستان - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت اول

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.