دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ

دکوراسیون داخلی منزل افراد مشهور

دکوراسیون پنت هواس دونالد ترامپ

نگاهی به داخل پنت هاوس با شکوه دونالد ترامپ در منهتن می اندازیم که واقع در برج ترامپ در نیویورک است. پنت هواس ملانیا و دونالد ترامپ سه طبقه بالای این پنت هاوس بزرگ با منظره ی نفس گیر روبه روی پارک مرکزی در منهتن زندگی می کنند.

23 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ

برج ترامپ نام یک برج مرتفع ۵۸ طبقه واقع در خیابان پنجم منتهن در شهر نیویورک است. این برج در سال ۱۹۸۳ ساخته شد، ۲۰۲ متر ارتفاع دارد و متعلق به دونالد ترامپ است. پنت هاوس ترامپ به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار با لوستر های بزرگ و مبلمان سلطنتی با میز عسلی که از پایه های طلا ساخته شده است.

6 11 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ

10 1 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ

آپارتمان دونالد ترامپ با سنگ های مرمر و طلای ۲۴ عیار برای تزئیین پنت هواس خود استفاده کرده است. طراح حرفه ای آنجلو دونگیا و دد اسکات با چینش دکوراسیون به سبک خاص لوئیس طراحی کرده است.

8 4 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ

آپارتمان پنت هاوس ترامپ ظاهری خیره کننده چه در بیرون و چه در داخل دارد. پنت هاوس سه طبقه ی ترامپ دارای آسانسور اختصاصی است که دونالد ترامپ را به دفتر خود در طبقه ی ۲۶ در برج ترامپ می رساند.  

 

2 94 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ 

17 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ 

برای محافظت از ناحیه ی اطراف برج روزانه بیش از یک میلیون دلار هزینه می کند. این واحد بسیار پیچیده است، ترامپ در مصاحبه ی خود در سال ۲۰۱۴ گفت: حکاکی ستون های این ساختمان بیشتر از ساختن خود برج زمان برده است.

 

16 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ 

مرحوم آنجلو دونگیا طراح پنت هاوس دونالد ترامپ، طراحی های دیگری برای اشخاص معروفی مانند دیانا راس، مری تایلر مور و رالف لورن بود.

14 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ 

این ساختمان یکی از بهترین آپارتمان هایی که تاکنون ساخته شده است نامیده و تاکید بر وسعت آن (۳۳۰۰۰ متر مربع) و ارزش (۲۰۰ میلیون دلار) کرد.

3 61 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ

او پذیرفت که یک بار همسایه ای داشت، او یک طبقه از آپارتمان خود را در طبقه ی ششم به مایکل جکسون اجاره داد. او معتقد بود که ” من بخش کوچکی از آپارتمانم را به مایکل جکسون اجاره دادم چون او را بهتر از هر کسی می شناسم.”

20 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ

12 - دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دکوراسیون داخلی پنت هاوس دونالد ترامپ

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.