دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اول

دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اول

افرادی که در خانه لوازم موسیقی نگهداری می کنند افرادی شاد تر هستند و بیشتر زمان خود را صرف کار های مفید می کنند زیرا موسیقی تاثیرات فراوانی روی مغز شنونده می گذارد. برخی از فواید موسیقی بهبود قدرت کلامی است، موسیقی باعث می شود حس شادی را در شما تقویت شود.داخلی با پیانو 4 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اولبخش مهمی از دکوراسیون یک خانه ی مدرن را لوازم موسیقی تشکیل می دهد. اگر در خانواده تان موسیقی دان ندارید، می توانید از لوازم موسیقی به عنوان دکور استفاده کنید.های بادی 2 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اولاگر نمی خواهید خیلی هزینه کنید ولی در عین حال مایل هستید لوازم موسیقی برای خانه تان تهیه کنید، می توانید از لوازم دیگری برای دکور استفاده کنید. لوازم موسیقی بسیار زیادی وجود دارد مانند پیانو، گیتار، ماندولین، درامز و بونگوس، تبل ها و لوازم موسیقی دیگر.داخلی با لوازم موسیقی..3 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اول

زنگ های بادی:

زنگ بادی یکی از لوازم موسیقی است که برای هر فضایی کاربرد دارد. این وسیله در هنگام وزش باد به یک دیگر برخورد کرده و صدای بسیار دلنشینی تولید می کنند که باعث آرامش اعصاب و احساس سرزندگی می شود.داخلی با لوازم موسیقی.. - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اول

داخلی با لوازم موسیقی . - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اولفضای مناسب این وسیله داخل خانه نیست بلکه این وسیله باید در خارج از خانه باشد. اگر حیاط کوچکی دارید می توانید این وسیله از جایی آویزان کنید و در هنگام شب لحظاتی آرامش بخش با صدای دلپذیر را تجربه کنید.های بادی 1 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اول وزش تند و تیز باد که از حلقه های این وسیله خارج می شود موسیقی فوری بسیار هیجان انگیزی می سازد.

داخلیب ا لوازم موسیقی.. - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اول

پیانو های چوبی بزرگ یا معمولی:

پیانو می تواند گزینه ی بهتری برای دکوراسیون خانه باشد و مناسب افرادی است که با بودجه مشکلی ندارند.داخلی با پیانو 3 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اولسایز پیانو بستگی به اندازه ی خانه شما دارد. اگر خانه ی بزرگی دارید می توانید یکی از اتاق های خود را اختصاص بدهید به پیانو. اما توجه داشته باشید پیانو وسیله ی بازی نیست، اگر کودکی دارید مراقب پیانوی خود باشید.

داخلی با پیانو 1 3 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اول

داخلی با پیانو 7 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اولممکن است کودکتان آسیب ببیند و یا پیانو خراب شود. اگر خانه ی کوچکی دارید پیانوی کوچکی نیز بخرید و آن را در سمتی که خلوت تر است بگذارید تا خودش را کاملا نشان دهد. به عنوان مثال پیانو را در کنار یک مجسمه یا مبلمان تان قرار دهید.داخلی با پیانو 1 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اولداخلی با پیانو 2 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اوللوازم موسیقی و لوازمی شبیه به پیانو، جز سبک کلاسیک است. هنگامی که از آن ها استفاده می کنید، نه تنها به اتاقتان جذابیت خاصی می بخشید بلکه می تواند معرف روحیه ی خلاق شما باشد.

داخلی با پیانو 5 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اول

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت اول

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.