دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

دکوراسیون داخلی شرکت گوگل توسط  اسکات براونگریگ

داخلی شرکت گوگل - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

شرکت معماری اسکات براونگریگ در لندن پروژه ی موتور جستجوگر گوگل را به اتمام رسانده است و با طراحی یک گلوی غول پیکر در لابی شرکت گوگل که شبیه یک گذرگاه است توجه همه را به خود جلب کرد.

داخلی شرکت گوگل 1 - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

طراحی تم تصویر زمینه با تم ساحل طراحی شده است. در طراحی داخلی از اتاق های برقی مثل اتاق های تلفنی قرمز, اتاق های طرح ساحلی و تاس های غول پیکر که به عنوان فضای کاری طراحی شده است.

داخلی شرکت گوگل 3 - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

تصاویر پس زمینه در اتاق های جلسه و اتاق های کنفرانس با پس زمینه ی ساحلی از تصاویر چاپی استفاده شده است.

داخلی شرکت گوگل 2 - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

این فضا به صورتی طراحی شده است که شامل سالن بدنسازی، حمام آب گرم و رستوران است که غذای رایگان برای ۳۰۰ نفر از کارکنان خود را در آنجا درست می کنند.

داخلی شرکت گوگل 4 - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

دفتر جدیدی که اسکات براونگریگ برای شرکت گوگل در لندن طراحی کرده است، حدود ۴۰،۰۰۰ متر مربع در ۱۲۳ در جاده ی کاخ بوکینگام که حدود ۳۰۰ کارمند را جذب می کند که با مبلمان های راحت با طراحی جدید ساخته شده است.

داخلی شرکت گوگل 5 - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

محیط دفتر جدید به صورت یک محیط کار پر انرژی و پر اشتیاق برای کارمندان که تعدادشان روزانه در حال افزایش است و همانند دفاتر دیگر شرکت گوگل در لندن و در سراسر جهان که دارای تم های محدود است به صورت دائم پشتیبانی می شود. جو بورت و جین پرستون در طراحی شرکت گوگل با تیم طراحی داخلی اسکات برانگریگ بر روی یک موضوع مشترک کار می کنند، در نتیجه بسیاری از عناصر نمادین این دو تیم با یکدیگر ادغام شده است.

داخلی شرکت گوگل 6 - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

برای مثال اتاق های جلسه و کلبه های ساحلی با رنگ روشن و تاس های رنگارنگ غول پیکر طراحی شده اند. اتاق های کنفرانس ویدئویی فردی، اتاق های برقی اصلی و اتاق های تلفن قرمز سنتی برای همه فضاهای کاری در دسترس بازدید کنندگان و کارکنان گرامی است. فضا های کاری با چند دفاتر، اتاق های جلسه، اتاق های نشیمن ،اتاق پشتیبانی، اتاق های چاپ و اتاق پشتیبانی سایت برای همه کارکنان مجاز است.

داخلی شرکت گوگل 7 - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

کن گینینی مدیر طراحی داخلی اسکات براونگریگ می گوید : “شگفت انگیز است که گوگل یکی از بهترین مکان های کار در انگلیس را دارد .” ما در این پروژه هیجان انگیز ترین اتافاقات را تجربه کردیم، همه کارکنان گوگل برای نوآوری، ایده های چالش برانگیزی را ارائه دادند .

داخلی شرکت گوگل 8 - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

جو بورت رئیس بخش ساخت و ساز شرکت گوگل اظهار داشت : ” دفتر طراحی و تحویل با تلاش بدون وقفه توسط پیمانکاران و تیم مشاوران در ۴ ماه در سریع ترین زمان ممکن به پایان رسید، که تلاش چشمگیری بود. “

داخلی شرکت گوگل - دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.