دکوراسیون داخلی شرکت اپل

به این مطلب امتیاز بدهید

دکوراسیون داخلی شرکت اپل

در سال ۲۰۰۰، اپل (سازنده آن استیو جابز) تصمیم گرفت که استراتژی بیزینس خود را به طور کامل بازنویسی کند. او به این فکر بود که دیگر به فروشندگان خود وابسته نباشد تا محصولات خود را به فروش برساند. او تصور داشت که یک خرید منحصر به فردی را برای مشتریان خود فراهم کند.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل

دکوراسیون داخلی شرکت اپل اپل یکی از رتبه داران وال استریت شده است، این اولین شرکت آمریکایی است که ارزش خرید آن در پایان معاملات (روزی که قیمت گذاری شد) بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار ارزش دارد. این شرکت تقریبا دو برابر شرکت بزرگ اکسون موبایل (Exxon Mobil) ارزش دارد. سهام اپل روزانه در حال افزایش است که اخیرا دو درصد افزایش یافته است به عبارتی یعنی به ۱۲۲٫۰۲ دلار رسیده است که به ارزش بیش از ۷۱۰ میلیارد دلار می رسد.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل برای این کار کارشناسان خرده فروش و متخصصان معمار را جمع آوری کرده تا فروشگاه جدید با طراحی نفس گیر را بسازند. این پروژه خیلی زمان برد اما بعد از اتمام پروژه، اولین نمونه ی محصول خود را در زمانی که همگی سرحال و خوشحال بودند (زیرا پروژه ی طراحی به خوبی پیش رفته بود) ساختند.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل گروه طراحی فروشگاه های خرده فروشی اپل در سراسر جهان فعالیت می کنند و روز به روز پیشرفت می کنند. این شرکت افراد مانند جکسون بولین سیوینسکی و اکرزلی او کالاگن، طراحانی مثل جنسلر و ISP دیزاین که همگی با تیم طراحان داخلی شرکت اپل همکاری کردند.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل اگر چه در سال ۲۰۰۱ روی ساخت شرکت و فروشگاه اپل شرط بندی می کردند (زیرا فکر می کردند ممکن است اپل پیشرفت نکند) اما اکنون جز یکی از موفق ترین صنعت ها است. این فروشگاه ها اکنون در سراسر جهان پخش مستقیم دارند.
دکوراسیون داخلی شرکت اپل بعد از انتظار فراوان، اولین فروشگاه اپل در پاریس واقع در گردونه لوور( Carrousel du Louvre ) ساخته شد. علاقمندان به مک چند روز به دنبال یک نام مناسب برای نام تجاری خود بودند. با توجه به محصولات داخلی و بیرونی شیک، آوازه ی این فروشگاه که یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان شده است پیچید. 

دکوراسیون داخلی شرکت اپل عکاس ۵ ساله ی شرکت اپل که در سراسر جهان با فروشگاه های اپل فعالیت کرده است گفت: « فروشگاه اپل در پاریس به یاد ماندنی ترین فروشگاه تا به امروز بوده است.» شرکت اپل با رو نمایی بهترین کیفیت و استفاده از بهترین تکنولوژی در سراسر جهان بسیار محبوب شد. با طراحی های شرکت اپل طعم تکنولوژی را لمس کنید.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل در ماه ژوئن سال ۲۰۱۱ ما از نمایشگاه های کوپرتینو که شرکت اپل  برای رو نمایی از محصولات جدید خود می گذارد و امروز ما دوباره شاهد زیبایی های با شکوهی از شرکت اپل هستیم.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل شرکت اپل ادعا می کند که پروژه ی جدیدی که در حال احداث است در سال ۲۰۱۶ به اتمام می رسد. این پروژه توسط معمار حرفه ای نورمن فوستر با آرپو برای مشاوره در سازه های مهندسی و بهترین منظره توسط دیویس لنگدان برای ساخت و ساز  طراحی شده و هنوز هم در حال ساخت است. آخرین نمایشگاه اپل توسط شرکت استیو جابز برای عموم گذاشته شد.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل در طول روز حدود ۱۳۰۰۰ نفر در شرکت اپل کار می کنند. افراد مبتکر این شرکت قصد دارند انقلابی در تکنولوژی تجدید پذیر انجام دهند.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل  این شرکت قصد دارد با استفاده از تکنولوژی سبز و انرژی های تجدید پذیر، حسن نیت خود را برای سازگاری با محیط زیست نشان دهند. به طور مثال این شرکت با تاسیس یک شبکه ی برق و گاز طبیعی شرکت اپل که به شیشه ها اجازه می دهد تا جریان نور طبیعی (خورشید) را به محل کار برساند.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل

دکوراسیون داخلی شرکت اپل در داخل این شرکت محوطه ی این شرکت, راهرو های بزرگی وجود دارد که پنجره های آن از شیشه های روشن (مات نیستند) تا نور خورشید به طور کامل وارد شرکت شود تا احساس خوبی به کارکنان انتقال دهد.

دکوراسیون داخلی شرکت اپل

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دکوراسیون داخلی شرکت اپل

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.