دکوراسیون داخلی خانه ی لئوناردو دی کاپریو

دکوراسیون داخلی خانه ی لئوناردو دی کاپریو:

نخستین بار لئوناردو دی کاپریو دکوراسیون داخلی خانه خود را در آوریل سال ۲۰۱۵ به بهترین و لوکس ترین شکل ممکن طراحی کرد.

خانه ی لئوناردو دی کاپریو 

دی کاپریو جزیره ی کوچکی را برای خود انتخاب کرده است ، که در سال ۲۰۱۸ افتتاح خواهد شد. انتظار می رود در این جزیره ی زیبا ۳۶ خانه مسکونی و ۳۶ ویلا ساخت اما سازگاری محیط زیست با خانه های لوکس (ساخت و ساز)غیر قابل پیش بینی است.

خانه ی لئوناردو دی کاپریو

اکنون می دانیم که ساختمان ها با استفاده از موادی مثل پانل های خورشیدی طراحی می شوند. به علاوه تمام وسایل نقلیه مورد استفاده در شرایطی که به محیط زیست آسیبی نزنند مجاز خواهد بود.

خانه ی لئوناردو دی کاپریو

با توجه که این جزیره بسیار شرایط آب و هوایی خوبی دارد همچنین خاکی حاصلخیر برای کاشت انواع حبوبات و سبزیجات دارد.

خانه ی لئوناردو دی کاپریو 

 در این جزیره تنها غذا های محلی و ارگانیک یافت می شود، به نظر می رسد لئوناردو دی کاپریو این جزیره را برای سالم زندگی کردن انتخاب کرده است.

خانه ی لئوناردو دی کاپریو 

طراح این خانه ی لاکچری جین میشل گتی بوده است، او از طرح های معماری های بلژیکی و معماری های باستانی بالینی الهام گرفته است. او یکی از سازنده های هتل های معروف و باشکوه در سراسر جهان است.

خانه ی لئوناردو دی کاپریو 

ویژگی که او هنگام کار دارد این است که از چوب های تیره در بیرون منزل و سقف های ساحلی و از سنگ های مرمر استفاده شده است.

خانه ی لئوناردو دی کاپریو

دکوراسیون داخلی خانه ی ایوانکا ترامپ:

پیش از این، ایوانکا ترامپ، شوهرش جارد کنسر و سه فرزندش وارد خانه ی جدید خود در واشنگتن در دی سی شدند. ایوانکا ” آپارتمان استارت ” در خیابان پارک ترامپ به قیمت در خواستی ۴٫۱ میلیون دلار فروخت.

خانه ی ایوانکا 

در حال حاظر در واشنگتون زندگی می کنند، محل اقامت اصلی آن ها در خیابان پارک ترامپ که یک پنت هاوس ۱۶ میلیون دلاری با مساحت ۱۵۴۹ زندگی می کنند. این خانه برای مدت زیادی است که استفاده نشده است.

خانه ی ایوانکا 

در عوض، خانه ای را در حومه ی شهر کالاروما، واقع در اطراف خانه ی اوباما خریداری کرد. این خانه دارای هفت حمام، پنج شومینه، طبقه های چوبی و شش اتاق خواب است. این سبک خانه ها مناسب ملکه ها طراحی می شود زیرا بسیار آپشن دارد.

خانه ی ایوانکا

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

*

code

پاک کردن ارسال دیدگاه