دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم

دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم

گیتار آکوستیک و برقی و ماندولین:

گزینه ی بعدی که می توانید انتخاب کنید گیتار است. گیتار به عنوان یکی از دکوری های خانه است که سبک کلاسیک دارد در انرژی که به شما می دهد شک نکنید. حتما نباید اریک کلیپتون یا ادی وان هالن باشید تا از گیتار استفاده کنید یا از لوازم دیگر موسیقی استفاده کنید.Mandolin 1 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم در مورد نوع گیتار، تبعیض قاءل نشوید. گیتار الکتریکی یا گیتار اکوستیک هر دو به خانه تان یک انرژی را منتقل می کنند، پس بی مورد حساسیت نشان ندهید.خانه با لوازم موسیقی 1 1 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم اگر فردی ماجراجو هستید و مشکل بودجه ندارید، یک گیتار آکوستیک روی دیوار نصب کنید. گیتار وسیله ی ابراز مکالماتی است که به زبان آورده نمی شود بلکه تنها شنیده می شود.خانه با لوازم موسیقی 4 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم ماندولین هم مانند گیتار ها، روحیه ی خانه تان را عوض می کند وظاهر شیکی به دکوراسیون داخلی می دهد.. اگر فردی هستید که بعد از مدت کوتاهی از دکوراسیون خسته می شوید و تغییر دکوراسیون می دهید، به جای تغییر قاب عکس روی دیوار ها، از یک ماندولین جدید استفاده کنید.
Mandolin 2 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوممی توانید از دو روش برای تزئیین استفاده کنید. یا به دیوار نصب کنید یا به تکیه گاه تکیه بدهید. طرح ها و رنگ های جذاب این دستگاه به شما در هماهنگی با دیگر لوازم خانگی تان کمک خواهد کرد.

خانه با لوازم موسیقی 4u - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم

 درامز و بانگو:

درام و بانگو نیز برای دکوراسیون منزل شما مناسب است. اگر فضای کافی برای این لوازم موسیقی ندارید، اگر تمایل دارید می توانید از برنامه ی کیت درام (یک برنامه موسیقی مفید است که تمام لوازم موسیقی را دارد و نواختن را به صورت واقعی برای شما تصویر سازی میکند) استفاده کنید.Bongos 2 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم بانگو نیز به زیبایی و دکوراسیون مدرن کمک بسیار زیادی می کند و به راحتی با رنگ های دیگر در دکوراسیون خانه تان ست می شود و ظاهری منحصر به فرد به فضای خانه تان می دهد.

Drums 2 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم

طبل ها و دیگر لوازم موسیقی قابل دکور:

اگر احساس می کنید فردی شاد هستید برای خود تبل بخرید. این وسیله یکی از لوازم بسیار جالب در موسیقی است که هنگام نواختن صدای عجیب و غریبی دارد. محل مناسب این وسیله در اکثر اوقات در کناره خانه یا در اتاق است.

Bongos 1 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دومبیشتر مردم خیلی کم از بونگو برای تزئیین و دکور استفاده می کنند زیرا بیشتر برای سرگرمی مناسب است تا دکور. البته هدف شما مهم است که می خواهید از این وسیله برای سرگرمی استفاده کنید یا برای دکوراسیون.خانه با لوازم موسیقی 2 - دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم برای دکوراسیون پیشنهاد می کنم از پیانو استفاده کنید اما اگر سبک خانه تان کلاسیک نیست، از وسیله ی مدرن مثل گیتار استفاده کنید. بعضی از لوازم دیگر موسیقی بسیار عجیب و غریب هستند و به هیچ وجه مناسب دکور و تزئیین خانه نیستند. استفاده از لوازم موسیقی در دکوراسیون خانه یا حتی به عنوان نوازده باعث می شود فرد غریبه احساس عشق به موسیقی و عشق به ماجراجویی را در اتاق به خوبی حس کند.

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دکوراسیون داخلی با لوازم موسیقی / قسمت دوم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.