دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دوم

دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دوم

اگر پنجره های سراسری بزرگ شیشه ای دارید تلویزیون و سینما خانواده تان را رو به روی پنجره قرار دهید تا در هنگام آمدن برف با صحنه ی غیر قابل باور و زیبایی روبه رو شوید.زمینه ی زمستانی - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دومدر قدیم استفاده از پشم و پوست حیوانات در فصل های سرد بسیار رواج داشت. پوست حیوانات کاربرد های دیگری هم داشت به طوری که مردم از پوست حیوانات برای تزئین رو مبلی یا کوسن های کوچک استفاده می کردند.حیوانی در فصل زمستان - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دومترکیب رنگ قهوه ای و کرم با لوازم چوبی باعث گرمی خانه ی شما می شود. ترکیب سبک ها همیشه برای مردم سرگرم کننده است.

حیوانی در فصل زمستان 2 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دومدر فصل زمستان بهتر است از پرده ها و رومیزی های ضخیم استفاده شود، هر چه ضخامت بیشتر باشد از ورود سرما جلوگیری می کند. پرده های دو لایه برای فصل زمستان ساخته شده اند. از خروج حرارت داخل به بیرون جلوگیری می کند و فضای خانه را تنظیم می کند.ی دو لایه مناسب زمستان - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دوماگر نمی دانید از چه رومیزی های ضخیمی استفاده کنید می توانید پتو های مسافرتی را به عنوان رو میزی و رو مبلی استفاده کنید. یک پتوی کوچک را برای تزئین روی پتوی مسافرتی بی اندازید.

ی ضخیم 2 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دوم

طبیعی است که با شروع فصل سرما بخواهید بیشتر وقت خود را در خانه سپری کنید، در این زمان است که وقتتان را صرف چیدمان مبل ها و تغییر دکوراسیون می کنید.

unnamed file 1 - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دوم

در قدم اول مبلمان را از دیوار فاصله دهید. اگر شومینه دارید مبلمان را به صورت دایره ای نزدیک شومینه جمع کنید تا فضایی صمیمی تر داشته باشید. برای راحتی و گرمای بیشتر می توانید از پوست حیوانات و تعدادی کوسن پشمی استفاده کنید.

مناسب فصل زمستان - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دوماز شمع های تزئینی، روی میز های کناره مبلی در داخل یا خارج از خانه استفاده کنید. درخت کاج نماد طبیعت و صمیمیت است، از آویز های تزئینی روی درخت کاج استفاده کنید. درخت کاج با انرژی که دارد یادآوری می کند که بهار در راه است.از شمع تزئینی برای فصل زمستان - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دومنور ورودی را طوری تنظیم کنید تا به گرمای داخلی خانه کمک کند. در فصل زمستان نور خورشید گرمای کمتری دارد اما باز هم تاثیر گذار است.نور ورودی خانه - دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دوم

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر دکوراسیون با سبک زمستانی / قسمت دوم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.