دوریکسو؛ فضایی چندمنظوره و حرفه‌ای در خدمت صنعت مبلمان کشور

دوریکسو؛ فضایی چندمنظوره و حرفه‌ای در خدمت صنعت مبلمان کشور

وبسایت دوریکسو مفتخر است به اطلاع هموطنان عزیز برساند که  این وبسایت برای اولین بار به طور تخصصی با طراحی یک موتور جستجوگر جامع در حیطه مبلمان(منزل و اداری)، درصدد ایجاد ارتباط سریع ، وسیع و گسترده میان اصناف گوناگون صنعت مبلمان در سرتاسر کشور برآمده است.

این موتور جوستجوگر ضمن ایجاد یک بانک اطلاعاتی کامل در زمینه مبلمان و ارائه اطلاعات در جزئی‌ترین سطح ممکن، در سطح حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای پاسخ‌گوی خریداران مبلمان، تولیدکنندگان، واردکنندگان و متخصصان گرامی در سراسر کشور خواهد بود.

1 moblsefid - دوریکسو؛ فضایی چندمنظوره و حرفه‌ای در خدمت صنعت مبلمان کشور

با توجه به اهداف و دورنماهای اقتصاد مقاومتی در سال جاری، وبسایت دوریکسو همراه با تیم حرفه‌ای خود، قصد دارد دست در دست صنعتگرانِ این مرز و بوم،  با ایجاد فضایی چندمنظوره و حرفه‌ای، صنعت مبلمان ایران را متحول ساخته و به پویایی هرچه بیشتر این صنعت کمک کند.

از جمله اهداف این وبسایت ایجاد پلی ارتباطی میان  دست اندرکاران صنعت مبلمان در ایران  است ، این وبسایت با تسریع و سهولت ارتباط میان تولیدکنندگان و وارد کنندگان مواد اولیه و ابزار و ماشین‌آلات، کارخانه‌جات تولیدی، نمایندگی‌های فروش وکارگاه‌های خدماتی در زمینه مبلمان منزل و اداری و خریداران عادی، زمینة همکاری میان اصناف گوناگون و در عین حال تسریع و راحتی جستجوی انواع مختلف مبلمان، برندهای مختلف و محصولات متنوع به همراه قیمت آن را فراهم آورده است.

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.