جدیدترین طراحی های خلاقانه

جدیدترین طراحی های خلاقانه

یک ابتکار به تنهایی میتواند باعث طراحی های نوینی شود. این ابتکار شامل صنعت مبلمان نیز میشود. امروزه با اندک تغییرات میتوان مبلمانی خلاقانه طراحی کرد. صنعت مبلمان در حال معرفی طرح های جدید و خلاقانه ای در کل دنیا است. در این مقاله برخی از خلاقانه و نوآورانه ترین ایده ها را ارائه میدهیم:

میز بغل مبلی

پیش از این چه کسی فکر میکرد میز بغل مبلی میتواند بخشی از خود مبل باشد؟ اما طراحی مبل استاندارد بغل مبلی باعث ذخیره سازی فضا میشود. این میز قابل جا به جایی بوده و به راحتی میتوانید با توجه به نیازتان جای آن را تغییر دهید.

خلاقانه 12 - جدیدترین طراحی های خلاقانه

میز نهارخوری

آیا تا به حال به غذا خوردن روی صندلی های محرک فکر کرده بودید؟ میز نهارخوری با صندلی هایی در حال تاب خوردن و آویزان از آخرین نوآوری ها در صنعت مبلمان است. با تهیه چنین میزی میتوانید از غذای خود در حال تاب خوردن لذت ببرید.

خلاقانه 10 - جدیدترین طراحی های خلاقانه

تختخواب

خلاقیت به تختخواب ها هم اضافه میشود. تاب خوردن تنها مختص به میز نهارخوری نمیشود، بلکه تخت های محرک هم از دیگر نوآوری های جدید است. تغییر جدید در مبلمان تختواب شو به این صورت است که با یک مبل دارای دو تخت میشوید و تخت دوم بالاتر میرود.

خلاقانه 17 - جدیدترین طراحی های خلاقانه

میز آرایش

طراحی میز آرایش های جدید همه خانم ها را شگفت زده میکند. همانطور که میتوانید جواهرات و بدلیجات خود را درون میز قرار دهید، بعد از این میتوانید حتی صندلی میز آرایشتان را هم داخل میز قرار دهید.

dressing table - جدیدترین طراحی های خلاقانه

کاناپه

کاناپه ای را تجسم کنید که میتواند به میز کار یا میز مطالعه تبدیل شود. این ایده جدید علاوه بر چند منظوره کردن مبل شما، کمک به سزایی به ذخیره سازی فضا میکند.

خلاقانه 9 - جدیدترین طراحی های خلاقانه

میز عسلی

دیگر کاربرد میز عسلی های جدید فقط برای قرار گرفتن فنجان چای نیست بلکه حتی میتوانید کتاب یا سی دی های خود را درون آن قرار دهید.

خلاقانه 5 - جدیدترین طراحی های خلاقانه

زیر پله

فضای زیر پله ها همیشه قابل استفاده است. با نصب کمدهای مخفی زیر پله ها علاوه بر زیبا کردن دکوراسیون خانه میتوانید وسایل اضافی خود را درون آنها قرار دهید.

خلاقانه 16 - جدیدترین طراحی های خلاقانه

روشویی

ایده کابینت و روشویی های فشرده مناسب حمام های بسیار کوچوک است. هر یک از آنها در حالت جمع شده فقط ۱۶ سانتی متر از عمق دیوار را اشغال میکنند. با باز کردن در کشویی به سادگی میتوانید از سینک استفاده کنید.

خلاقانه 18 - جدیدترین طراحی های خلاقانه

آشپزخانه

داشتن یک آشپزخانه بزرگ و روشن از آرزوی همه خانم های خانه دار است. معمولا به خاطر داشتن کابینت و قفسه ها قید پنجره ها را میزنیم. تعبیه پنجره نیم قدی پشت سینک بهترین راه حل برای داشتن نور و فضای زیبای بیرون است.

خلاقانه 4 - جدیدترین طراحی های خلاقانه

 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر جدیدترین طراحی های خلاقانه

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.