جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم

جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم

آویز مدل فوتبال دستی:

این آویز جنبه ی تزئینی هم داد. اگر فرزند پسر دارید این آویز بهترین گزینه برای انتخاب است. این آویز طرفداران بسیاری بین ورزشکاران و افرادی که به ورزش علاقمند هستند دارد.

Champions Coat Hanger 2 - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم می توانید از این آویز به عنوان لوازم تزئینی و بازی در اتاق کودکتان قرار دهید.Champions Coat Hanger 1 - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دومآویز چوبی مدل افقی:

آویز چند منظوره ی چوبی که به صورت افقی روی دیوار نصب می شود که دارای یک قفسه کوچک، چراغ برای روشنایی، قلاب برای لباس و لوازم جانبی و جا کلیدی مخصوص همراه جایی برای یادداشت، است.

Robin wood 2 - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم


Robin wood 1 - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم 
آویز پنجه ای:

آویز های پنجه ای بسیار سبک هستند و به راحتی در هر جایی نصب می شوند. طراحی جالب و بامزه این آویز همه را عاشق خود می کند. از این آویز و قلاب بیشتر برای آویزان کردن کلاه، شال و روسری استفاده  می کنند.قلاب ها را به اندازه ای بزرگ میسازند تا برای آویزا نکردن مشکلی به وجود نیاید.Peg Hooks 1 - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دومآویز پرچی:

اگر شما آویز های ساده و با ظرافت را ترجیح می دهید، از این آویز استفاده کنید. این آویز با سیستم کشویی که دارد باعث می شود تا قلاب ها به خوبی لوازم را نگهداری کنند.

Percha 1 - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم

زمانی که چیزی برای آویزان کردن ندارید می توانید قلاب ها را به داخل فشار دهید تا فضای بیشتری را ذخیره کنید. این آویز می تواند دکوراسیون خانه تان را تکمیل کند.

Percha - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم

آویز مدل میله ی چوبی:

یکی از بهترین مدل های آویز که برای راهرو های بسیار کوچک مناسب است، مدل آویز میله ی چوبی است. این مدل هم مانند مدل قبلی در صورت نیاز نبودن، مسطح می شود و به شما اجازه می دهد تا فضای بیشتری را ذخیره کنید. کلاه، شال گردن، دستمال گردن، روسری و لوازم تزئینی جز لوازمی است که می توانید آویزان کنید.

Pin Up 1 - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم

چوب لباسی سقفی:

اگر فضایی برای نصب چوب لباسی دیواری ندارید یا حتی نمی توانید چول لباسی معمولی در اتاقتان بگذارید، این چوب لباسی بهترین چوب لباسی ممکن برای شما خواهد بود.

roberope 2 - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم

طراحی بسیار خلاقانه و جالب این چوب لباسی این است که از سقف آویزان می شود. این چوب لباسی بسیار محکم بوده و پس از نصب به حالت تعلیق در می آید که رنگ بندی متنوعی نیز دارد.Ceiling hangers 1 - جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر جالباسی های مناسب دیواری / قسمت دوم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.