تغییرات تاثیر گذار در دفتر کار

تغییرات تاثیر گذار در دفتر کار

نوع دکوراسیون دفتر کار میتواند تاثیر به سزایی در تجارت و حتی در روحیه کارمندان داشته باشد. دفتری با دکوراسیون ویژه و ساده تاثیر بسیاری بر مشتری ها، شرکای کاری و حتی کاندیدهای شغل مورد نظر هم دارد. برداشت های اولیه از دکوراسیون مرتب یک محیط به خودی خود معامله ای بزرگ است و فرد را تحت تاثیر قرار میدهد.

اولین گام، مرتب کردن پوشه ها، سازمان دهی میز و وسایل روی آن، جعبه ها و جلوگیری از پراکندی کاغذها است. مرتب سازی میز  نه تنها کلافگی را کاهش میدهد، بلکه از هدر رفتن زمان جهت جستجوی وسایل های مورد نیاز هم جلوگیری میکند. همچنین این استراتژی باعث میشود تا کارمندان شما دچار استرسی کمتری شوند و در نتیجه حس خوبی داشته باشند. میتوانید از رنگ های آرامش بخش در دکوراسیون خود استفاده کنید و حتی اجازه دهید خود کارمندان این رنگ ها را بنا به سلیقه خود انتخاب کنند. 

حتی اگر در محیط کاریتان آشپزخانه یا اتاق استراحت ندارید باید با کمک فردی طراح، فضایی برای استراحت کارمندانتان ایجاد کنید. تحقیقات بارها نشان داده است که دادن وقت استراحت کافی در فضایی مناسب و کاملا به دور از میز کاری باعث افزایش بهره وری و عدم خستگی آنها میشود. بسیاری از برندها دارای مبلمان متنوعی متناسب با بودجه کم برای محیط های کاری هستند. بسیاری از اداره ها با قرار دادن میز نهارخوری برای ساعت نهار، پرسنل خود را به دور شدن از فضای کاری دعوت میکنند.

در دفتر کار 13 - تغییرات تاثیر گذار در دفتر کار

دو مطالعه برجسته اخیر اذعان میدارد که داشتن گیاه روی میز کاری علاوه بر زیبایی باعث افزایش بهره وری و تمرکز میشود. همچنین برخی از مطالعات نشان میدهد که داشتن گیاه روی هر میز منجر به افزایش شادی میان کارمندان میشود. بهتر است میز کار خود را با گیاهانی تزئین کنید که نیاز به مراقب های خاصی نداشته باشند.

شاخص 1 - تغییرات تاثیر گذار در دفتر کار

جهت جلوگیری از اتلاف وقت برای پیدا کردن نوت های کوچک یادداشت شده بهتر است صفحه ای مغناطیسی به دیوار نصب کرده و کارت های ویزیت و نوت های خود را روی آن بچسبانید تا هنگام نیاز داشتن دچار مشکل نشوید. همچنین میتوانید با نصب قفسه ای زیر این صفحه، وسایل دیگری مانند قیچی، خودکارها، سنجاق، منگنه و … را نگهداری کنید. با نصب چنین صفحه ای نه تنها کار خود را راحت تر کرده اید بلکه دیوار اتاق کار شما از لحاظ بصری هم جذاب خواهد شد.
در دفتر کار 10 - تغییرات تاثیر گذار در دفتر کار

استفاده از مبلمان چوبی با رنگی تیره انتخابی است که هیچ وقت قدیمی نمیشود و همیشه جلوه ای زیبا دارد. علاوه بر اینها، به راحتی با دیگر استایل ها و رنگ ها است میشوند. همچنین ممکن است انبوهی از پرونده و بروشور قابل ارائه اما بدون فضایی مناسب برای نگهداری آنها داشته باشید. داشتن قفسه و کمدهایی جهت ذخیره سازی این پرونده ها و همچنین استفاده از مبلمان اداری کمک بسیاری به زیبا و مرتب نشان دادن دفتر کارتان میکند.

در دفتر کار 6 - تغییرات تاثیر گذار در دفتر کار

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر تغییرات تاثیر گذار در دفتر کار

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.