ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم

ترفند های تزیین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم

حیاط جلویی را با برگ های پاییزی تزئین کنید.

ساقه و برگ های نیمه خشک زرد را به یک دیگر وصل کنید و دور ستون، دیوار یا دور صندلی بپیچید. از نوار پرتقالی یا قهوه ای برای اطراف در ورودی استفاده کنید تا حس فصل پاییز را به خانه منتقل کند. برای ایوان منزل تان، از کدوتنبل برای دکوری استفاده کنید. برای در می توانید یک حلقه سیم مفطولی تهیه کنید و با کاغذ دیواری یا برگ های مصنوعی دور آن بپیچید و آن را روی در ورودی نصب کنید.

دکوراسیون پاییزی 2

از شاخه یا گل استفاده کنید.

از روشی برای تزئین خانه تان استفاده کنید که هم ارزان باشد و هم در دسترس. می توانید از عناصر پاییزی مانند میوه ها و شاخه های پاییزی در کنار هم الهام بگیرید و ظرفی زیبا بسازید. چند شاخه از گل و برگ هایی که دوست دارید را جدا کنید.دکوراسیون پاییزی 2می توانید آن ها را به یکدیگر با چسب وصل کنید و بعد در ظرف قرار دهید و یا می توانید یک گلدان شیشه ای انتخاب کنید و درون گلدان را با میوه های پاییزی مانند پرتقال، نارنگی و لیمو پر کنید. حتی می توانید پوست میوه های پاییزی را به صورت افقی ببرید نه خیلی کوچک نه خیلی بزرگ و بعد همه را در داخل ظرف ریخته و بعد شاخه ها را در داخل آن قرار دهید.دکوراسیون پاییزی 2

از شومینه برای نشان دادن شروع فصل جدید استفاده کنید.

فصل پاییز با کمی سرما آغاز می شود. اگر در خانه شومینه ندارید و می خواهید در روز های سرد از گرمای آتش و هیزم بهره مند شوید، یک شومینه بسازید یا از شومینه ی موجود در خانه استفاده کنید. اما اگر شومینه ندارید و می خواهید با کمترین هزینه یک شومینه بسیازید، می توانید با یک سبد فلزی یک شومینه بسیازید.

دکوراسیون پاییزی 2هیزم ها را درون آن بریزید اما مراقب باشید کجا می گذراید. هیزم ها را روشن کرده و از هوای گرم در زمستان لذت ببرید. برای  تزئین شومینه نیز می توانید از برگ های خشک شده برای دور و اطراف شومینه استفاده کنید.

دکوراسیون پاییزی 2

در حیاط خود از پتو های کوچک استفاده کنید.

با شروع فصل جدید دمای هوا شروع به کم شدن می کند. در کنار صندلی، داخل سبد های مجاور پتو های مسافرتی بگذارید. می توانید در هنگام مطالعه در حیاط خلوت، از پتو مسافرتی استفاده کنید و از خواندن یک کتاب خوب در هوای خوب لذت ببرید.دکوراسیون پاییزی 2 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.