ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم

ترفند های تزیین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم

حیاط جلویی را با برگ های پاییزی تزئین کنید.

ساقه و برگ های نیمه خشک زرد را به یک دیگر وصل کنید و دور ستون، دیوار یا دور صندلی بپیچید. از نوار پرتقالی یا قهوه ای برای اطراف در ورودی استفاده کنید تا حس فصل پاییز را به خانه منتقل کند. برای ایوان منزل تان، از کدوتنبل برای دکوری استفاده کنید. برای در می توانید یک حلقه سیم مفطولی تهیه کنید و با کاغذ دیواری یا برگ های مصنوعی دور آن بپیچید و آن را روی در ورودی نصب کنید.

ی 1 - ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم

از شاخه یا گل استفاده کنید.

از روشی برای تزئین خانه تان استفاده کنید که هم ارزان باشد و هم در دسترس. می توانید از عناصر پاییزی مانند میوه ها و شاخه های پاییزی در کنار هم الهام بگیرید و ظرفی زیبا بسازید. چند شاخه از گل و برگ هایی که دوست دارید را جدا کنید.freshwater margarita nikolskaya 102522 - ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دوممی توانید آن ها را به یکدیگر با چسب وصل کنید و بعد در ظرف قرار دهید و یا می توانید یک گلدان شیشه ای انتخاب کنید و درون گلدان را با میوه های پاییزی مانند پرتقال، نارنگی و لیمو پر کنید. حتی می توانید پوست میوه های پاییزی را به صورت افقی ببرید نه خیلی کوچک نه خیلی بزرگ و بعد همه را در داخل ظرف ریخته و بعد شاخه ها را در داخل آن قرار دهید.Luxurious Red Living Room Design Elegant Interior Decorating Ideas - ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم

از شومینه برای نشان دادن شروع فصل جدید استفاده کنید.

فصل پاییز با کمی سرما آغاز می شود. اگر در خانه شومینه ندارید و می خواهید در روز های سرد از گرمای آتش و هیزم بهره مند شوید، یک شومینه بسازید یا از شومینه ی موجود در خانه استفاده کنید. اما اگر شومینه ندارید و می خواهید با کمترین هزینه یک شومینه بسیازید، می توانید با یک سبد فلزی یک شومینه بسیازید.

.jpg - ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دومهیزم ها را درون آن بریزید اما مراقب باشید کجا می گذراید. هیزم ها را روشن کرده و از هوای گرم در زمستان لذت ببرید. برای  تزئین شومینه نیز می توانید از برگ های خشک شده برای دور و اطراف شومینه استفاده کنید.

ی فلزی - ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم

در حیاط خود از پتو های کوچک استفاده کنید.

با شروع فصل جدید دمای هوا شروع به کم شدن می کند. در کنار صندلی، داخل سبد های مجاور پتو های مسافرتی بگذارید. می توانید در هنگام مطالعه در حیاط خلوت، از پتو مسافرتی استفاده کنید و از خواندن یک کتاب خوب در هوای خوب لذت ببرید.زرد - ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم 

منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر ترفند های تزئین خانه به سبک پاییز / قسمت دوم

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.