تاریخچه مبلمان ایتالیا

تاریخچه مبلمان ایتالیا

کشور ایتالیا یکی از شناخته شده ترین مبلمان برتر جهان را دارد  این به دلیل ظاهر بسیار شیک آن به سبک فردی شما بستگی دارد. به همین ترتیب می توانید با هر نوع مدل مبلمانی که می خواهید خانه تان را شیک کنید. کشور ایتالیا به چوب ها و مواد با دوامی که برای تولید مبل استفاده می کند مشهور است. 

همیشه مبلمان ایتالیایی مطابق هر خانه ای، مبلمان مدرن یا سنتی دارد. مبلمان ایتالیایی دارای طرح های چشمگیر و گیرا است. طرح  های باستانی توسط اسکاتلندی ها در قرون وسطی که از اشکال هندسی الهام گرفتند طراحی شد.

florentinefoldingchair - تاریخچه مبلمان ایتالیا 

bolognatable2 - تاریخچه مبلمان ایتالیا

کشور ایتالیا در قرن ۱۵ میلادی که دوره ی تولد هنر روم باستان، مجسمه سازی و مبلمان رومی در اروپا بود علاقه فراوانی نشان داد. بیشترین پیشرفت مبلمان ایتالیا بین سال های ۱۴۰۰ و ۱۶۵۰ رخ داد . اواسط قرن ۱۹ که ادب و فرهنگ رواج پیدا کرده بود بر روی اولین مبلمان رومی بسیار تاثیر گذار بود.

primrose glossy dining table set 1 - تاریخچه مبلمان ایتالیا

مبلمان ایتالیایی در ونیز :

سازندگان مبلمان چوبی ونیز طرح های بسیار عجیب و جالبی را روی میز و مبلمان حکاکی می کردند. برای ساختن جعبه از چوب گردو و برای تزئین مبلمان و روکش از چوب های پایه (چوب هایی که برای ساخت همه چیز از آن استفاده می کردند) ماننده چوب درخت بید، انجیر استفاده می کردند.

armchair1 - تاریخچه مبلمان ایتالیا

مبلمان ایتالیایی در فلورانس :

در فلورانس مواد اولیه و مواد اصلی چوبی مبلمان از چوب شاه بلوط، درخت سرو، درخت صنوبر و چوب سپیدار که در توسکانی (در ایتالیا ) ساخته می شود. همچنین آنها با استفاده از کمی آهن و چرم و فلز به الگو ها و طرح های جدید می پردازند.

9commode1 18thc - تاریخچه مبلمان ایتالیا

مبلمان ایتالیایی در میلان :

در میلان برای ساختن میز های کنار تختی و مبلمان از چوب گردوی رنگ تیره یا رنگ عاجی یا استخوانی استفاده می کنند. در جنگل های آبنوس که با دندان فیل تزئیین شده تاثیرات بسیاری روی بیننده می گذارد. در اواخر دهه ۱۸۰۰ در اروپا و آمریکا استفاده از میز هایی که با سنگ مرمر یا سنگهای عتیقه قهوه ای که برای تزئینات استفاده میشد افزایش پیدا کرد.

cab1 1 - تاریخچه مبلمان ایتالیا

 منبع: واحد تولید محتوای دوریکسو

تصاویر بیشتر تاریخچه مبلمان ایتالیا

 

شاید خوشتان بیاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.